Hangi Büyüler Uygulanmaktadır?

10 gün içerisinde %100 sonuç garantili olarak hizmet verdiğim büyüler aşağıda listelenmiştir. Probleminize ve durumunuza bağlı olarak 1 işlem yeterliği olabileceği gibi bazen 6 işleme kadar aynı aanda kombin olarak çalışma yapmak gerekebilmektedir. Başvuru yapmadan önce buna uygun olarak bütçeniz olduğundan ve bu süreci maddi – manevi olarak kaldırabileceğinizden emin olun.

Sonuç Garantili Büyü Türleri

Yaptırmak istediğiniz çalışmanın üzerine tıklayarak o büyü hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu çalışmalar kendi içlerinde bir çok amaç ve gaye için uygulanabilinmektedir. Örneğin, ayırma büyüsü için papaz büyüsü uygulanabilinirken, geri getirme büyüsü için sperm büyüsü uygulanabilinir. Bağlama büyüsü tek başına uygulanabilinecekken bez bebek büyüsü olarak gerçekleştirilebilir veyahut her ikisi kombin olarak uygulanabilinir.  Çeşitli işlemler birbiriyle kombin halinde gerçekleştirilerek %100 sonuç alınır. Tüm bu gereksinimler ancak ön bakım ile belirlenir.

Ödemeler Nasıl Hesaplanır?

Başvurunuz sonrası öncelikle ön bakım gerçekleştirilerek durumunuzun incelenmesi ve analizi gerçekleştirilir. Daha sonra hangi işlem ya da işlemelerin gerektiği belirtilerek sürece dair bilgiler aktarılır. Bir işlem için ön ödeme miktarı 1,000TL’dir. Bu fiyat yalnızca bir işlem içindir. İşlem sayısı arttığı takdirde 1,000TL x işlem sayısı = ön ödeme miktarı şeklinde hesaplanır. Kaç işlem yapılırsa yapılsın, benim emek ücretim sabittir. Yani 1 işlem için de, 10 işlem içinde aldığım emek ücreti işlem sonunda tektir ve bu miktar 1,500TL’dir. Bu nedenle, durumunuzun ve sürecin tek işlemle tamamlanmasını sizlerden çok ben isterim. Zira tek işleme harcayacağım mesai ile daha fazla işleme harcayacağım mesai aynı değildir. Kazanacağım meblağ da aynıdır. Fakat kombin şekilde birden çok işlem yapılması gerekiyorsa da, sonuç almak için ne gerekiyorsa o şekilde çalışılır.

Nasıl Büyü Yaptırabilirim?

Eğer durumunuz için sonuç garantisi vermişsem %100 kesin ve net olarak sonuç alınır. Eğer durumunuz kritik ya da şüpheliyse bunu önceden size belirtirim ve ona göre süreç riskleri göz önüne alınarak başlanır. Şayet gerçekleştirilecek olan çalışmalardan hiç bir sonuç alınmayacaksa, kesinlikle o çalışmaya başlanmaz. Böyle bir durumda ısrar etmeniz ya da işlem yaptırmak için diretmeniz hiç bir anlam ifade etmez. Sonuç alınamayacaksa ve emek ücretimi kazanamayacaksam bir işlem uygulamam hiç bir manası yoktur. Yani sonuç alınmayacak hiç bir çalışmayı gerçekleştirmem.

Bir garantili medyum olarak, ben o çalışmaya gerek görmemişsem, zaten ben yaparım diyen medyumda sahtekar ve dolandırıcı bir medyumdur. Başka birine başvurduğunuz da ancak paranız ve umutlarınız gider, kandırılır ve dolandırılırsınız.

Süreçler Nasıl İlerler?

Ön görüşme sonrasında süreç için karar verilir ve aşağıda ki adımlarla süreç başlar, devam eder ve sonlanır.

 1. Ön bakım
 2. Ön ödeme
 3. İşlem hazırlığı
 4. Kargo / Ofis
 5. 7 gün uygulama
 6. 10 günlük sonuç süreci
 7. İşlem sonu emek ücreti ödemesi

şeklinde 7 adımda, %100 kesin ve net sonuç ile süreçler tamamlanır.

Ne Tür Çalışmalar Uygulanmaz?

Aşağıda yer alan ve hiç bir sonuç vermeyen, internet üzerinde ki sahtekar medyumlar tarafından insanların dini duygularını sömürmek ve üzüntü yaşayan insanları kandırmak gayesiyle uydurulan bu tür çalışmaları kesinlikle uygulamıyorum. Bu çalışmaların gerçek medyumluk çalışmalarıyla uzaktan yakından hiç bir alakası yoktur ve hiç bir sonuç alınamaz.

 • Vefk uygulamaları
 • Muska uygulamaları
 • Zikir yöntemleri
 • Dua yöntemleri

Ben garantili bir medyumum. Rahmani medyumluk adı altında uydurulan bu uygulamalar, benim tarafımdan hiç bir şekilde uygulanmaz. Bunlar ve benzeri çalışmalar için lütfen rahatsız etmeyin.

Büyü Yaptırmak İstiyorum

Yaşadığınız her türlü sıkıntı ve her türlü problem için bana ulaşabilirsiniz. Sitemin iletişim kısmından ofis adresimi öğrenebilir ya da alt kısımda bulunan WhatsApp butonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Eğer durumunuz garanti verebileceğim bir durumsa, 10 gün içerisinde %100 olarak kesin ve net sonuç alırsınız.