Hizmetlerim

10 gün içerisinde %100 sonuç garantili olarak hizmet verdiğim büyüler aşağıda listelenmiştir. Probleminize ve durumunuza bağlı olarak 1 işlem yeterliği olabileceği gibi bazen çok daha fazla işlemle aynı anda kombin olarak çalışma yapmak gerekebilmektedir. Başvuru yapmadan önce buna uygun olarak bütçeniz olduğundan ve bu süreci maddi – manevi olarak kaldırabileceğinizden emin olun.

Sonuç Garantili Büyü Türleri

Yaptırmak istediğiniz çalışmanın üzerine tıklayarak o büyü hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu çalışmalar kendi içlerinde bir çok amaç ve gaye için uygulanabilmektedir. Örneğin, ayırma büyüsü için papaz büyüsü uygulanabilinirken, geri getirme büyüsü için sperm büyüsü uygulanabilinir. Bağlama büyüsü tek başına uygulanabilecekken, bez bebek büyüsü olarak gerçekleştirilebilir veyahut her ikisi kombin olarak uygulanabilinir.  Çeşitli işlemler birbiriyle kombin halinde gerçekleştirilerek %100 sonuç alınır. Tüm bu gereksinimler ancak detaylı bakım ile belirlenir.

Ödemeler Nasıl Hesaplanır?

Başvurunuz sonrası öncelikle bakım gerçekleştirilerek durumunuzun incelenmesi ve analizi gerçekleştirilir. Bu bakımın ücreti 2,000TL’dir ve tüm ilk başvurularda durum incelemesi, gereken çalışmalar, sonuç nasıl olur, gereken maliyet nedir vb. bilgiler için bu bakım şarttır. Daha sonra hangi işlem ya da işlemelerin gerektiği belirtilerek sürece dair bilgiler aktarılır.

İşlem Ücretleri

Bir işlemin ücreti 4,000TL’dir. Bu fiyat yalnızca bir işlem içindir. İşlem sayısı arttığı takdirde 4,000TL x işlem sayısı = işlem ücreti miktarı şeklinde hesaplanır. Kaç işlem yapılırsa yapılsın, benim emek ücretim sabittir. Yani 1 işlem için de, 10 işlem içinde aldığım emek ücreti tektir ve bu miktar 5,000TL‘dir. Total işlem ücretiniz ise işlem ücreti + emek ücretim olarak hesaplanır. Bu nedenle, durumunuzun ve sürecin tek işlemle tamamlanmasını sizlerden çok ben isterim. Zira tek işleme harcayacağım mesai ile daha fazla işleme harcayacağım mesai aynı değildir. Kazanacağım meblağ da aynıdır. Fakat kombin şekilde birden çok işlem yapılması gerekiyorsa da, sonuç almak için ne gerekiyorsa o şekilde çalışılır. Eğer hali hazırda işlemler için yeterli maddi güce ve bütçelere sahip değilseniz lütfen başvuru yapmayın ve size uygun başka bir uzmanla görüşün.

Nasıl Büyü Yaptırabilirim?

Eğer durumunuz için sonuç garantisi vermişsem %100 kesin ve net olarak sonuç alınır. Eğer durumunuz kritik ya da şüpheliyse bunu önceden size belirtirim ve ona göre süreç riskleri göz önüne alınarak başlanır. Şayet gerçekleştirilecek olan çalışmalardan hiç bir sonuç alınmayacaksa, kesinlikle o çalışmaya başlanmaz. Böyle bir durumda ısrar etmeniz ya da işlem yaptırmak için diretmeniz hiç bir anlam ifade etmez.

Bir garantili medyum olarak, ben o çalışmaya gerek görmemişsem, zaten ben yaparım diyen medyumda sahtekar ve dolandırıcı bir medyumdur. Başka birine başvurduğunuz da ancak paranız ve umutlarınız gider, kandırılır ve dolandırılırsınız.

Süreçler Nasıl İlerler?

Detaylı bakım sonrasında süreç için karar verilir ve aşağıda ki adımlarla süreç başlar, devam eder ve sonlanır.

  1. Detaylı bakım
  2. İşlem ödemesi
  3. İşlem hazırlığı
  4. Kargo / Ofis
  5. 7 gün uygulama
  6. 10 günlük sonuç süreci

Ne Tür Çalışmalar Uygulanmaz?

Aşağıda yer alan ve hiç bir sonuç vermeyen, internet üzerinde ki sahtekar medyumlar tarafından insanların dini duygularını sömürmek ve üzüntü yaşayan insanları kandırmak gayesiyle uydurulan bu tür çalışmaları kesinlikle uygulamıyorum. Bu çalışmaların gerçek medyumluk çalışmalarıyla uzaktan yakından hiç bir alakası yoktur ve hiç bir sonuç alınamaz.

  • Vefk uygulamaları
  • Muska uygulamaları
  • Zikir yöntemleri
  • Dua yöntemleri

Ben garantili bir medyumum. Rahmani medyumluk adı altında uydurulan bu uygulamalar, benim tarafımdan hiç bir şekilde uygulanmaz. Bunlar ve benzeri çalışmalar için lütfen rahatsız etmeyin.

Büyü Yaptırmak İstiyorum

Yaşadığınız her türlü sıkıntı ve her türlü problem için bana ulaşabilirsiniz. Sitemin iletişim kısmından ofis adresimi öğrenebilir ya da alt kısımda bulunan WhatsApp butonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Eğer durumunuz garanti verebileceğim bir durumsa, 10 gün içerisinde %100 olarak kesin ve net sonuç alırsınız.