Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü, iki kişiyi birbirinden ayırmak için yapılan bir büyüdür. Birbirinden uzaklaşmasını, soğumasını, ayrılmasını ve hatta nefret etmesini sağlayacak olan büyü ayırma büyüsüdür. Diğer bir adı soğutma büyüsüdür. Ayırma büyüsü yalnızca sevgilileri ya da karı kocayı birbirinden ayırmak için yapılmaz. İki arkadaşın, aile içindeki bireylerin ya da samimiyeti olan kişileri birbirinden uzaklaştırmak için de yapılabilinir. Kim için, ne amaçla yapılacağı belirlendikten sonra, büyüyü yapacak medyum tarafından çeşitli uygulamalarla işlemler gerçekleştirilir ve işlemin yapıldığı kişiler birbirlerinden uzaklaşarak nefret eder hale gelirler.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsünün yapılış amacına göre çeşitli yöntemleri vardır. Tek başına ayırma büyüsü uygulanabilineceği gibi, papaz büyüsü, kaşık büyüsü, mezar büyüsü, domuz yağı büyüsü ve başka büyülerde ayırma büyüsü maksadıyla yapılabilinir. Büyü uygulanırken, nadirende olsa kişilere ait eşyalara gerek olabilir. Bu eşyalar saç, tırnak, kıyafet vb. kişiye ait özel eşyalardır. Birbirinden uzaklaştırılacak tarafların hepsinin eşyası olursa çok iyi olur ama bu mümkün değilse tek bir tarafın eşyası da yeterlidir. Eğer bunu da elde etme şansınız yoksa, profesyonel bir medyum çeşitli okumalarla fotoğraf ve kişisel bilgiler üzerinden de bu uzaklaştırma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilir. Elbet de büyüyü yaptıran kişinin de uygulaması gereken çeşitli işlemler olacaktır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Ayırma büyüsü çoğu zaman yedirme – içirme, dökme, sürme ve saklama yöntemleriyle gerçekleştirilir. Kişilerin samimiyetine, ilişkisine ve aralarında ki bağa göre işlemler belirlenir. Mümkün olan en kolay yol seçilir ve işlemler bu şekilde hazırlanır. Hazırlanan tılsımın kşilere yedirme-içirme yapılması gerekebilir, kişilerin geçtiği yollara dökülmesi gerekenler yada sürülmesi gerekenler olabilir. Mümkün olması halinde kişilerin yaşadığı haneye bazı tılsımların saklanması gerekebilir. Tüm bu süreç, büyüyü yaptıranın işlem süresince yapabilecekleriyle birlikte ilerler.

Ayırma Büyüsünün Etkileri

Ayırma büyüsü, yapıldıktan sonra, büyünün yapılmış olduğu kişi ya da kişilerde ki etkilerini yavaş yavaş göstermeye başlar ve büyülenmiş kişiler ilk önce birbirlerinin kötü hareketlerini hatırlarlar. Daha önce normal olan şeyler o kişileri artık rahatsız etmeye başlar. Kavga etmeye sebep ararlar. Aralarında ki ilişkiyi sorgularlar. Kişiler karı-kocaysa, birbirlerinden tiksinmeye ve uzaklaşmaya başlarlar. Ansızın kavgalar ve münakaşalar başlar. Manasız şekilde birbirlerini çekemez hale gelirler. Aralarında hiç bir karı koca ilişkisi kalmaz. En yakın sürede birbirlerinden uzaklaşmak ve boşanmak isterler. Arkadaşlarsa, sürekli kavga etmeye başlar ve ilişkileri sonlandırırlar. Birbirlerinin açıklarını bulup bunları gündeme getirirler. Aile içindeyse, aile bireyleri birbirlerini çekemez ve tahammül edemez hale gelirler. Aynı evin içinde düşmana dönüşürler. Her işlem kişiden kişiye farklılık gösterdiği için etkilerde ona göre farklılık gösterecektir.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Aşağıda ki belirtiler ayırma büyüsünün en belirgin belirtileridir. Bu belirtiler kişiden kişiye farklılık gösterebileceği gibi eğer bu belirtilerden 3 ve daha fazlası sizde mevcutsa, büyü durumundan şüphe edebilirsiniz.

  • Kişiler arasında başlayan sebepsiz kavgalar
  • Kişiler arasında süregelen gereksiz tartışmalar
  • Kişiler arasında sürekli şiddetli geçimsizlik
  • Kişiler yan yana geldiğinde baş ağrısı, mide bulantısı, baş dönmesi
  • Kişilerin sebepsiz yere birbirinden nefret etmesi
  • Kişilerin normal hareketlere tahammülsüzlüğü
  • Kişilerin birbirine küfür, hakaret ve küçük düşürücü sözler söylemesi
  • Kişilerin sözlü kavgalarının fiziksel kavgaya dönüşmesi

Bu 8 madde, ayırma büyüsünün en belirgin özelliklerindendir. Bu durumu her yaşayan kişilere ayırma büyüsü olmayacağı gibi, normal bir kavga gibi gözüken durumlarda da ciddi büyü etkileri olabilir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsünün çözülmesi için büyülendiğini düşünen kişi iyi bir hocaya gidip bakım yaptırmalıdır. Gerçek bir medyum hoca doğru bir ön bakımla durumun ne olduğunu tespit edecektir. Ayırma büyüsü yapıldığı kanaatine varırsa, kimin yaptığını, nasıl ve ne yöntemle yaptığını en ince ayrıntılarına kadar verecektir. Daha sonra yapılış biçimine göre çözüm yöntemini belirleyecektir. Büyüden etkilenmiş olan diğer kişinin o medyuma gelme şansı yoksa, en başta büyü temizlenir ve diğer kişiye de geri getirme büyüsü ve bağlama büyüsü yapılarak taraflar arasında tekrar bir bağ kurulur.

Ayırma Büyüsü Bozma Duası

Ayırma büyüsü bozma duası olarak internet de ve çeşitli dini kitaplarda çeşitli dualar yer almaktadır. Büyüye maruz kalmış kişiler sıkıntılarının gitmesi için ve güvenilir bir medyum hoca bulamadıkları için ne yazık ki bu tür şeylerden medet umuyorlar. Bu tür duaların kişilerin maneviyatı açısından psikolojil bir rahatlama özelliği olsa da, büyü çözme konusunda ne yazık ki etkileri yok denecek kadar azdır. Ayırma büyüsü bozma duası için okunacak duaların büyüyü bozmakta hiç bir etkisi yoktur. Her hastalığın bir tedavisi olduğu gibi, her büyünün de kendine ait bir çözüm yöntemi vardır. Aynı hastalıkta iki kişiye yazılan ilaç dahi farklıyken, herkes için aynı dua ya da yöntem uygulanmaz.

Ayırma Büyüsü Bozan Hocalar

Ayırma büyüsünü bozdurmak için belli yerlerde okumalar yapan ve muska yazan cinci hocalara gidildiğinde, büyü olduğu ve bunun çözüleceğinin söylenmesi üzerine hazırlanan muskalar ve okumalar, her şeyi içinden çıkılmaz daha beter bir hale getirebilmektedir. Yanlış tespit ve uygumalar kişilerin yaşadıkları sıkıntılara yenilerini eklemektedir.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum

İnternet üzerinde ayırma büyüsü yaptığını söyleyen bazı medyumlar olsa da, bu büyüyü uygulamak ciddi bilgi birikimi ve ilmi tecerübe gerektirir. Ayırma büyüsü yaptırmak için ben yada başka bir medyuma başvurmadan önce, o medyumun daha önceden bu büyüyü bir çok defa uygulamış olmasına ve sonuç vermiş olmasına dikkat edilmelidir. Hangi yöntemleri uyguluyor, ne kadar sürede sonuç veriyor ve garantili olarak kişiler arasında ayırma işlemini gerçekleştirebilecek mi emin olmak gerekir.

Eğer %100 sonuç garantili olarak ayırma büyüsü yaptırmak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz. Eğer ki probleminiz, garanti verebileceğim bir durumsa, 10 gün içerisinde kesin olarak sonuç alırsınız. Sitemin alt kısmında yer alan Whatsapp butonuna tıklayarak probleminizi anlatabilir ve ne tür bir çözüm yolu izlenebileceği hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.