Hakkımda

1986, Ankara doğumluyum. 1997 yılında İstanbul’a taşındım. Üniversite eğitiminden sonra, kendi şirketimi kurarak ticaret ile ilgilendim. Doğuştan gelen parapsikolojik yeteneklerimi, çeşitli çalışmalarla ve bazı hocalardan aldığım eğitimlerle ilerlettim ve 2011 yılında, spiritüelizme ve büyü çalışmalarına giriş yaparak medyumluk kariyerime başladım. 

İlk olarak, özel müşterilerim için çeşitli bakımlar yaparak hizmet verdim. Talepler arttığı için, 2012 yılında, İstabul/Eyüp’de, ilk ofisimi açarak yalnızca bakımlar yapmaya başladım. Yoğunluğun artması nedeniyle, 2014 yılında Üsküdar’da yaşamaya ve evimde hizmet vermeye devam ettim. Bir süre sonra, yaşadıkları problemler nedeniyle çözüm arayan müşterilerimden gelen yoğun istekler üzerine, kendime ait özel yöntem ve metotlarla, kişiye özel büyü çalışmaları hazırlamaya başladım. 

Aşk, iş, sağlık, sosyal yaşam ve daha bir çok konuda uyguladığım çalışmalardan, olumlu sonuç alan müşterilerimden gelen pozitif tepkiler, çalışmalar sonrasındaki başarılı sonuçlar, insanlara yardım etme ve mutluluklarına vesile olma isteğim bir araya gelince, edindiğim tecrübe ve biriktirdiğim derin bilgilerle birlikte, ticaret hayatımı sonlandırarak kariyerimi tamamı ile medyum olarak devam ettirmeye karar verdim.

Bir süre Üsküdar’da ki müstakil ofisimde hizmet verdikten sonra, 2016 yılında, müşterilerimi daha geniş ve daha refah bir ofiste ağırlamak üzere, İstanbul/Maltepe’de yer alan yeni ofisimi açtım. 

İlk günden bugüne, dürüstlük, güvenilirlik, gizlilik ve profesyonellik düsturuyla, hem ofisimden, hem de internet üzerinden başvuran müşterilerim için hizmet vermeye devam ediyorum.