Ankara – Sincan 1986 doğumluyum. 1996 yılında ailemle İstanbul’a taşındım. Liseyi bitirdikten sonra şans eseri elime geçen hiç bir yerde olmayan özel büyülerin yer aldığı eski bir kitap ile büyücülük ve medyumlukla tanıştım. Daha sonra yurt içinden ve yurt dışında bir çok önemli kaynak edinerek araştırmalarıma başladım.

İlk aşamada İstanbul’un ünlü mekanlarında gelen müşterilerime tarot falı, kahve falı, su falı ve ayna bakımları yaptım. Bir süre sonra müşterilerimin yaşadığı aşk problemleri sonucu benden yardım istemeleri ve gelen yoğun talep üzerine öncelik olarak geri getirme büyüsü, aşk büyüsü, papaz büyüsü ve bağlama büyüsü gibi büyü türlerinde kendi çaba ve emeklerimle bir kaç yıl süren araştırma ve eğitimler sonucu diğer boyutla irtibata geçerek çeşitli parapsikolojik çalışmalar uygulamaya başladım. Aynı zamanda bazı hocalardan büyü yöntemleri, astroloji bilimi ve yıldız haritalaması yöntemlerine dair özel eğitimler aldım.

Zaman içerisinde müşterilerimden gelen olumlu tepkiler, çalışmalar sonrasındaki başarılı sonuçlar, edindiğim tecrübe ve biriktirdiğim derin bilgilerle birlikte insanlara yardım etme isteğim bir araya gelince hayatımı medyum olarak devam ettirmeye karar verdim.

2014 yılından beride hem ofisimden, hem de internet üzerinden hemde şehir ziyaretleriyle müşterilerime hizmet vermekteyim. Bunun yanı sıra bir süredir il dışından yanıma gelemeyen müşterilerim gerekli koşulları sağlayarak beni davet ettikleri takdirde çalışma çantamı ve yardımcımı yanıma alarak Türkiye’nin her yerine seyahat etmekte ve müşterilerinin taleplerini kısa sürede gerçekleştirmekteyim.

Başkaları gibi peşin para yerine sonuç aldıktan sonra para talep eden tek medyum olduğum için yoğun talep görüyorum. Her işlemin garantisini veremem ve garanti vermediğim işleme başlamam. Garanti verdiğim işlem ise en fazla 10 gün içerisinde başarıyla sonuçlanır. Hayatınızda yaşadığınız bütün problemlere dair çözüm bulmak için bana ulaşabilirsiniz.