Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü Nedir?

Hemen hemen herkesin hayatında bir kez duyduğu, konuşulanlara ya da yaşanılanlara şahit olduğu bir büyü olan papaz büyüsü günümüzde hala uygulanmaktadır. Ağırlıklı olarak karı – kocayı ayırmak ya da barıştırmak, erkeklik bağlama büyüsü, bağlama büyüsü, sevmeyen kişiyi kendine aşık etme büyüsü gibi amaçlarla uygulansa da papaz büyüsünün bir çok amaç için uygulanıldığı bilinmektedir. Papaz büyüsü etkisi çok yüksek olan ve şeytani büyüler kategorisinde yer alan bir büyü çeşitidir.

Bu meşhur büyü, adını uygulamalar esnasında İbranice okumalar olduğu için bu şekilde almıştır. Türkiye’nin her yerinde uygulayan medyum hocalar olsa da özellikle Güneydoğu Bölgesi’nde ki kliselerde hala daha yaygın olarak papazlar tarafından uygulanmaktadır. Sanılanın aksine papaz büyüsünü yalnızca papazlar yapmazlar. İşinde uzman olan gerçek medyumlarda kolaylıkla papaz büyüsünü uygulayabilmektedirler.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her büyüde olduğu gibi papaz büyüsü de cinler yardımıyla yapılır. Bu büyüde en çok kullanılan cin türü ifritler ve marid cinleridir. Büyü yapan medyum çeşitli malzemeleri kullanarak papaz büyüsünü hazırlar ve kendisine yardım eden varlıkları davet ederek onlara görevlerini taksim eder. İşlem tamamlandıktan sonra gerekli yönlendirmeleri ve okumaları yaparak büyüyü gerçekleştirir ve eğer etkili bir medyumsa kısa sürede sonuca ulaşılır.

Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsünün kime ne kadar etki edip etmeyeceğini tam olarak söylemek güçtür. Burada önemli husus büyüyü uygulayacak olan uzman medyumun daha önceden gerçekleştirdiği papaz büyüsü çalışmalarından edindiği bilgi ve tecrübelerdir. Büyünün kime uygulanacağı, ne amaçla uygulanacağı, bu büyü uygulandığında ne kadar etki edip etmeyeceği, gerek olup olmadığı gibi konular ancak medyumun ön bakımlarıyla ve medyumluk sezileriyle karar verebileceği bir durumdur. Tüm bunlara hakim olan bir medyumun uyguladığı papaz büyüsü tamamen sonuç alınabilecek bir büyüdür ve uygulanılan kişilerde çok kısa sürede istenilen etkiyi göstermektedir.

Papaz Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

Her büyü de olduğu gibi papaz büyüsü uygulanırken de büyüye özel olarak çeşitli malzemeler kullanılır. Bunların başında koç boynuzu, horoz ayağı, keçi kanı, koyun kanı, yılan derisi, ördek tüyü, mezar toprağı, çeşitli bitkiler, kokular ve işlemi uygulamak için gereken perşomen kağıtları gelif. Bu malzemeler çeşitli uygulama yöntemleriyle bir araya getirilerek büyünün yapılış amacına göre kullanılarak sonuç alınması için uygulanır. Büyülere özel malzemelerin kullanılması büyünün etkili olmasında ve tesirin fazla olmasında önemli rol oynamaktadır. Bu malzemeler kullanılmadan papaz büyüsünde istenilen etkiye ulaşılamaz

Papaz Büyüsü Yapan Medyumlar

Papaz büyüsü yaptırmak istiyorsanız seçeceğiniz medyum papaz büyüsü konusunda uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi bir medyum olmalıdır. İyi derecede Arapça ve İbranice bilmelidir. İbranice bilmeden papaz büyüsü yapmanın imkanı yoktur. Papaz büyüsü yapacak olan medyum hocanın daha önceden bir çok kez papaz büyüsü yapmış ve büyülerinden başarı sağlamış gerçek bir medyum hoca olması gerekir. 

Papaz Büyüsü Dolandırıcılığı

Papaz büyüsü yaptığını söyleyen dolandırıcı medyumların çoğu bu büyüyü uygulamayı bırakın, ne olduğunu dahi bile bilmemektedirler. Papaz büyüsü yapmak her medyumun harcı değildir. İnternet sitelerinde bir papaz, bir kilise, bir de haç koyarak papaz büyüsü yaptığını ve bundan sonuç getirdiğini söyleyen herkese inanıp inanmamak sizin elinizdedir. Türkçe’yi dahi zor konuşan birinin İbranice bilmeden papaz büyüsü yaptığını söylemesi yalnızca sahtekar medyumlara yaraşır bir söylemdir.  Bu nedenle eğer gerçek bir papaz büyüsü yaptırmak istiyorsanız profesyonel bir medyumdan yardım almalısınız. 

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.