Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri getirme büyüsünün yapılış amacı adından da anlaşılabileceği üzere sizden ayrılan kişiyi geri getirmek gayesiyle uygulanır. Sevgiliyi geri getirme büyüsü diye de bilinir ama yalnızca ayrılan sevgiliye uygulanmaz. Evden giden eşiniz, eski kocanız, nişanlınız, sözlünüz ve hatta sizi bırakan aile bireyleriniz için dahi uygulanabilinir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün bir çok uygulanış şekli vardır. Bunlardan en sık kullanılanı kaşık büyüsü, adet kanı büyüsü, canbar büyüsü, harmura celbi ve papaz büyüsüdür. Büyünün ne şekilde uygulanacağı ayrılık sebebine bağlı olmakla birlikte kişiden kişiye tamamen farklılık göstermektedir. Yani her ayrılan kişiye standart bir büyü uygulanmaz. Büyüyü uygulayacak olan medyum öncelikle durumunuza dair bir ön bakım yaparak gereken çalışma ya da çalışmaları belirleyerek size belirtir. Ne tür bir süreç izlemeniz gerektiğine medyumla birlikte karar verirsiniz ve süreç başlar. Geri getirme büyüsü için bazen kişiye ait bir eşya gerekebileceği gibi bazen de uzaktan çalışmalarla kolaylıkla sonuç alınabilir.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

Geri getirme büyüsünde ki asıl amaç kişinin size gelmesidir. Uygulanacak olan işlemde sonuç alınmak isteniyorsa gerçekten uzman bir medyum seçilmeli ve bir çok büyü yöntemi bir araya getirilerek sonuç için çalışılmalıdır. Bazen tek bir işlemle sonuç alınabilecekken bazen birden fazla işlem gerekebilir. Buna karar verecek olan başvurduğunuz medyumdur. İşlemler hazırlandıktan sonra uygulama aşamasıyla birlikte kişide size karşı özlem artar. Sürekli sizi düşünmeye başlar. Sesinizi duymak, yanınızda olmak ve dokunmak ister. Bu hisler zamanla kişide ciddi bir etki oluşturur ve sizinle tekrar yanyana gelmek için girişimlerde bulunur. Elbet de burada ayrılık öncesi nedenler, ilişki süresince aranızda ki iletişim ve bir çok başka etken işlem öncesinde gözden geçirilmelidir.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Ritüelleri

İnternet sitelerinde okuduğunuz büyü yöntemlerini, ritüelleri ve büyü çeşitlerini kesinlikle uygulamaya kalkmayın. Bu büyülerin bir çoğu eksik, hatalı ve yanlış büyü yöntemleriyken, bazı istisnalar gerçek büyü yöntemleri olabilir. Büyü konusunda bilgisi olmayan kişilerin yapacakları büyüler hiç bir sonuç vermeyeceği gibi, yapılacak ufak bir hata da dahi geri dönüşü olmayan çok ciddi manevi ve psikolojik problemler yaşamanızda sebebiyet verir. Bu konuda bana başvuran bir çok insan vardır. Özellikle ritüel adı altında uygulanan uygulamalar ciddi problemler doğurmaktadır.

Medyumluk yetisine sahip olmayan birisinin uygulayacağı büyü hiçbir etki göstermez. Büyüyü uygulayan medyumun eğer ki gerçekten medyumluk özellikleri yoksa ve cinlerle irtibatı yoksa bu büyü hiçbir şekilde işe yaramaz. İnternetten bulduğunuz bilgilerle büyü yapımı, ritüel, vefk vb. şeylerle hem boşa zaman kaybedersiniz hem de yapacağınız bir hatalı girişim sonucunda her şeyi daha berbat hale getirebilirsiniz. Bu nedenle bu tür girişimlerden uzak durmanız sizin faydanıza olacaktır.

Geri Getirme Vefki İşe Yarıyor Mu?

Bu sorunun tek ve en net cevabı: HAYIR. Vefk adı altında yapılan çalışmalarının hiç birisinin geçerliliği yoktur. Vefkler tarihte de, bugünde de havas ilmiyle uğraşayan medyum hocaların uyguladığı bir yöntemdir fakat bu çalışmaların büyüyle alakası yoktur. Büyü yapılmadan hiç kimse size geri dönmez, hiç kimse size bağlanmaz ya da hiç kimse size aşık olmaz. Ne yazık ki sahte sitelerde yapılan sahte yorumlar ve gerçek dışı yazılan içerikler nedeniyle, büyü ve gizli ilimler konularında bilgisi olmayan insanların kafalarında, vefkin bu tür konularda etkisi varmış gibi yanlış bir algı oluşmuş durumda. Vefkin gönül meseleleriyle ilgili hiç bir konuda ne bir tesiri, ne bir etkisi vardır.

Geri Getirme Büyüsü Yapan Medyum

Geri getirme büyüsü yaptırmak için başvurduğunuz medyumu, mümkünse ofisine giderek ziyaret ediniz. Durumu dönem dönem takip ederek ve medyumunuzla birlikte hareket ederek, olumlu bir sonuç için birlikte bir yol haritası çizerek, doğru bir şekilde ilerleyiniz. Sonuç veren medyumların çoğu bu büyüyü uygularken tecrübelerini ve bilgeliklerini kullanarak geri getirme büyüsünü gerçekleştirirler. Her işlem kişiden kişiye farklılık gösterdiği için hiç bir büyünün sabit bir yapılış şekli yoktur. İnternet de bulacağınız medyumların %1’i dahi geri getirme büyüsünü yapamazlar. Çünkü bu büyü her büyü de olduğu gibi çeşitli uygulamaları, okumaları ve yöntemleri uygulayarak gerçekleştirilir. Hayal satarak ya da insanlara yalan vaatlerde bulunarak büyü yapılmaz. Büyücülük ve medyumluk ciddiyet, bilgi, tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu sebeple, gerçekten sonuç alabilmek ve giden kişiyi geri getirme için doğru bir medyum seçtiğinizden emin olun.

Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Sevgilinizden, eşinizden ya da yakınınızdan ayrılmışsanız ve tekrar bir araya gelmek istiyorsanız üzülmenize ya da moralinizi bozmanıza hiç gerek yok. Kara kara düşünüp, nasıl tekrar bir araya geleceğiz diye gözyaşı dökmenizin de bir manası yok. Eğer probleminiz, sonuç garantisi verebileceğim bir durumsa, en kısa sürede işleminize başlarız ve kişi sizinle 10 gün içerisinde %100 kesin ve net olarak irtibat kurar. Geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorsanız sitemin alt kısmında yer alan WhatsApp butonuna tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.