Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı büyüsü, büyü yaptırmak isteyen kadınların özellikle merak ettiği ve rağbet gösterdiği bir büyüdür. Bu büyü, kadınların hayız (aybaşı) dönemi başladığında, ilk 2 gün içinde gelen kan ile yapılan, bir kişiyi bağlamak ya da bir başkasından ayırmak için uygulanan çok etkili bir kara büyüdür. Çeşitli okumalar, ritüeller ve regl döneminde alınan kan ile hazırlanan bu büyü, büyü yetenekleri olan bir medyum tarafından doğru yöntemlerle uygulandığı zaman etkileri inanılmaz derecede güçlüdür. Ne var ki her isteyen kişi için adet kanı büyüsü yapmak gibi bir durum söz konusu değildir. Adet kanı büyüsünün size gerekip gerekmediği konusunda ki en doğru kararı başvurduğunuz medyum karar verecektir.

Adet Kanıyla Büyü Nasıl Yapılır?

Adet kanıyla büyü yapabilmek için regl dönemindeki kadından alınan kan ile bazı tılsımlar ve büyüler hazırlanır. Duruma bağlı olarak 5 ml ile 10 ml arasında bir kan yeterli olacaktır. Bu kan, mutlaka büyüyü yaptırmak isteyen kişiye ait olmalıdır. Alelade bir hayız kanı hiçbir sonuç vermez. Büyüyü yaptıran kişinin problemine göre bağlama büyüsü olarak mı yoksa ayırma büyüsü olarak mı kullanılacağına karar verildikten sonra, medyum hoca tarafından buna uygun olarak büyü gerçekleştirilir. Kişinin kanı ile hazırlanan ve büyüye doğrudan tesir eden okumalarla adet kanı büyüsü hazırlanır ve uygulama aşamasında bazen tılsımların saklanması, bazen yakılması, bazense yedirip içirilmesi gerekebilir. Bu konuda ki en doğru karar ve uygulanması gereken en etkili yöntemi medyum tarafından belirlenecektir.

Adet Kanı Büyüsünün Etkileri Nedir

Adet kanı büyüsü eğer gerçek bir medyum tarafından hazırlanır ve kişiler tarafından doğru uygulanırsa etkileri yıllar boyu sürecek ve bozulması neredeyse imkansız bir hal alacak türden bir büyüdür. Etkileri uzun  süre devam eder. Büyünün yapılış amacına göre büyünün etkilerinde farklılıklar gözlemlenir.

Adet Kanıyla Büyü Neden Yapılır?

Adet kanıyla büyü yapılmasının yalnızca 2 nedeni vardır.

Adet Kanı Büyüsüyle Bağlama

Adet kanı büyüsü eğer bağlama büyüsü maksadıyla yapılmışsa, büyünün yapıldığı kişi yaptıran kişiye hiç görülmemiş bir aşk ve sevgiyle bağlanacaktır. Gözü ondan başkasını görmeyecek, kalbi, aklı, fikri ruhu ve her şeyiyle büyüyü yaptıran kişiye ait olacaktır. Erkeklik bağlama için yapılmışsa başka hiçbir kadına karşı kendi istese dahi ilgi duyamayacak ya da yakınlaşamayacaktır. Kişinin ruhen ve bedenen tüm ayidiyeti ve himayesi, büyüyü yaptıran kişide kalacaktır.

Adet Kanı Büyüsüyle Ayırma

Adet kanı büyüsü iki kişiyi birbirinden ayırmak için ayırma büyüsü maksadıyla yapılmışsa, büyünün yapıldığı kişiler birbirinden hızlı bir şekilde soğuyacak, kavgalar edecek ve birbirlerinden uzaklaşacaklardır. Anlam verilmeyen bir şekilde hem kalben, hem ruhen, hem de cinsel manada birbirlerinden tiksinir hale geleceklerdir. Ayrılması istenen kişiler adet kanı büyüsü sayesinde kolaylıkla birbirlerinden ayrılacak, eğer evlilerse boşanacaklardır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsü bir tür kara büyü olduğu için, bozulması epey meşakkatli ve zor bir süreçtir. Büyü ancak büyüyü yapan hoca tarafından bozulabilir. Alanında uzman bir hoca dahi büyüyü bozmakta zorlanacaktır ancak gerçek bir hoca büyünün etkilerini nötr hale getirebilir. Büyünün yapılış amacına göre ve büyünün yapılma dönemine göre bozma yöntemleri de farklılık gösterebilir. Bunun için bir küçükbaş hayvanın kanını akıtmak ve bu kanla bazı çalışmalar hazırlamak, bir mezardan toprak alarak üzerine çeşitli okumalar yapmak, ergenliğe girmemiş bir kız çocuğunun ayak tırnaklarıyla çeşitli işlemler yapmak gibi yöntemlerle büyünün etkileri olabildiğince etkisiz hale getirilebilir. Büyü tam olarak bozulamasa lakin etkileri azalır.

Adet Kanı Büyüsü Yapan Medyum

Adet kanı büyüsü, her ne kadar merak uyandıran ve etkileri nedeniyle insanlar tarafından tercih edilmek istenen bir büyü olsa da, bu büyü, aynı sperm büyüsü gibi herkes için uygun değildir ve özellikle acil durumlarda ya da artık hayati önem arz eden durumlarda son nokta olarak uygulanması gereken bir büyüdür. İşini bilen hiç bir medyum sürecin zorluğu ve etkileri nedeniyle adet kanı büyüsünü bir anda önermez. Yani her isteyen kişiye bu büyü uygulanmaz. Bu nedenle, büyü yapan hocalar bu büyünün herkese uygulanmayacağı konusunda tecrübe ve bilgi sahibidirler.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.