Garantili Medyum

Garantili Medyum

Garantili medyum olarak tüm çalışmalarım kesin sonuç garantilidir. 1 gün ile 10 gün arasında kesin sonuç alınmaktadır. Tam olarak şu gün demek yanlış olur kimseyi aldatamam. Sonuç süresi duruma göre 1 gün ile 10 gün arasında değişmektedir. Yani işleminizden 1 günde de sonuç alabilirsiniz 10. gün de sonuç alabilirsiniz ama alacağınız sonuç asla bu zaman zarfının dışına çıkmaz.

Sonuç alınmayacak hiçbir çalışmaya başlamıyorum lütfen ısrar etmeyin. Garanti verebilmem için sonuç alınabilecek bir işleme başlamam gerekir. Eğer sonuç alamayacaksam ve para kazanamayacaksam bir işleme başlamanın manası yok. Neden boşu boşuna zaman harcayayım? Benim kazanacağım para ilk gönderilen malzeme ve kapora parası değil sonuç alınca bana göndereceğiniz para olduğu için bir kazancım yoksa boşu boşuna zaman kaybetmenin de manası yok demektir. Bu sayede hem sizin paranız yanmamış olur hem de ben kazancımı hiç etmemiş olurum.

Benim dışımda işlemlerine garanti veren garantili medyum çok azdır. Belki de hiç yoktur bunu bilmiyorum. Başka hocaların da hakkına girmek istemem ama şu bir gerçektir ki bana ulaştığınızda garanti vermediğim bir işlem için hangi medyuma ya da hangi hocaya giderseniz gidin sonuç alamazsınız. Boşu boşuna kandırılır hem hayallerinizden hem de paranızdan olursunuz. İşiniz olacak bir işse zaten size bunu söylerim ve işleminizi yaparım maksimum 10 günde kesin sonuç alırsınız. Sonuç alınca da geri kalan parayı ödersiniz helalleşiriz. Eğer işleminiz olmayacak bir durumdaysa bunu da söylerim ve boşu boşuna zaman ve para kaybetmemiş olursunuz. Kimseye gereksiz yere ümit vermenin anlamı yok.

İnternet sitelerinde garantili medyum olduğunu söyleyen bazı medyumlar yalnızca sizi kandırmak için bu tür şeyler yazmaktalar. Güvenilir medyumlar ve dolandırıcı medyumlar arasında ki farkı anlamak çok kolaydır. Bir medyumun gerçekten hakkıyla iş yaptığını anlamak istiyorsanız o medyuma sonuç alınca ödeme yapın. Bunu kabul eden medyum gerçek medyumdur. Bunu kabul etmeyip parayı peşin isteyen medyumların hepsi istisnasız sahtekar medyumlardır. Para gönderip boşu boşuna paranızdan ve hayallerinizden olmayın. Mutlu olmak istersen daha çok mutsuzluk yaşarsınız.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.