Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü sevgilisine, nişanlısına, eşine, sevgilisine bağlı olmayan, aldatan, yeterli sevgiyi göstermeyen, ilgisinde azalma olan, gözü dışarıda olan kişiler için yapılan bir büyüdür. Bağlama büyüsü aile içi bağ kopuklukları için, arkadaşlar arasında ki güvensizlikler için ve bir çok nedene bağlı olarak arada ki bağları kuvvetlendirmek için yapılabilinmektedir. Gerçekleştirilen büyüyle işlemin yapıldığı kişi, işlemi yaptıran kişiye bağlılık duyar. Tamamen işlemi yaptıran kişinin hükmüne girer. Bu bağlılığın ne yönde bir bağlılık olacağı bağlama büyüsünün türüne göre farklılık gösterir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsünün kendine özel uygulama yöntemleri vardır. Bağlama büyüsü yapılırken istisnai durumlarda işlemin yapılacağı kişiye ait bir şey (tırnak, kıyafet, saç vb.) gerekebilir. Bağlama büyüsünde çoğu zaman yedirme ve içirme yöntemi tercih edilir. Bu en kısa ve en etkili yöntemdir. Medyum hoca tarafından hazırlanan yiyecek ya da içecek bağlanması istenen kişiye yedirebilineceği gibi, bazen kişiye özel olarak hazırlanan özel tılsımlarla da kişiyi etki altına almak mümkün olmaktadır.

Bağlama Büyüsü Türleri

Bağlama büyüsünde en çok uygulanan çalışma sevgi olarak kişiyi bağlamaktır. Yapılan büyüyle kişi sizden başkasını görmez, sizinle zaman geçirir ve diğer 3. şahıslara karşı uzak kalır. İşlemin yapılacacağı kişiye göre bazen dil bağlama, erkeklik bağlama, kısmet bağlama gibi çeşitli yöntemler uygulanabilir. Yapılacak işlemlere işlemin yapılacağı kişinin durumuna göre ön bakımla belirlenir ve ön bakımla ne tür bir bağlama büyüsü yapılması gerektiğine müşterimle birlikte karar veririz.

Bağlama Vefki İşe Yarar Mı?

Bağlama vefki adı altına yapılan hiçbir çalışmanın etkisi yoktur. Vefklerin celp konularında (geri getirme, bağlama, muhabbet, şirinlik vb.) konularda hiçbir etkinliği yoktur. Ne yazık ki internet sitelerinde vefk yaparak sonuç verdiğini iddia eden kişiler oluyor ve bir çok müşterim bu insanlar tarafından kandırılmış oluyor. Diğer konularda olduğu gibi büyü yapılmadan hiçbir sonuç alınmaz. Bir kişinin size bağlanmasını istiyorsanız o kişiye bağlama büyüsü yapılması şarttır. Yukarıda yer alan sebeplerden herhangi birisi (ilgisizlik, aldatma, şüphe, sevgisizlik vb.) mevcutsa ancak ve ancak bağlama büyüsü ile sonuç alınır. Bunun büyüden başka hiçbir yolu yoktur.

Bağlama Büyüsü İçin Uyguladığım Çalışmalar

Bağlama büyüsü için uyguladığım çalışmalarda her işlemde olduğu direkt olarak sonuca odaklı çalışmalar gerçekleştiririm ve yine tüm işlemlerde olduğu gibi sonuç alınmayacak hiçbir işleme başlamam. Hangi sebep ile bağlama büyüsü yapılacağı önemli değildir. Önemli olan işleme sonuç verilip verilemeyeceğidir. Bazen basit bir durum için dahi sonuç ihtimali yokken, bazen tamamen imkansız durumlarda dahi kısa sürede sonuç verilebilmektedir. Bu sebeple işlemde sonuç olup olmayacağı ön bakımla belirlenir ve bu sayede işleme başlanılır.

Uygulama gerçekleştirilirken uyguladığım büyülerin etkileri çok kısa sürede kendisini belli eder. Vefk, muska, ritüel, dua, okumalar vb. şeylerle asla işim yoktur. Tüm süreç gerekli bilgilerle birlikte uzaktan yürütülür ve işlem yaptırdığınız hiçbir şekilde anlaşılmaz. Bağlama büyüsünde genellikle yedirme içirme işlemlerini tercih ederim. Eğer bağlama büyüsü yapılacak kişiyle görüşülmüyorsa geri getirme büyüsü ile birlikte çalışma yapılır. Diğer çalışmalarda olduğu gibi garanti verebileceğim bir durumda 7 gün uygulama + 10 gün bekleme süreciyle birlikte her ne koşulda olursa olsun kendi gözünüzle görebilecğeiniz şekilde net sonuç alınır.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.