Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü, herhangi bir sebepten dolayı ayrılan, dargın düşen, boşanan ya da aralarına başkalarının girdiği, bir çok neden ile ayrı düşmüş olan nişanlı, sevgili, karı-koca gibi çiftlerin tekrar bir araya gelmesi ve yeniden huzurlu bir birliktelik yaşamaları için yapılan büyüdür.

Bunlar dışında dargın düşülen arkadaşlar için, iletişimin koptuğu çevredeki insanlar için, küsülen kardeşler için, ya da aile içindeki ayrılıklar içinde geri getirme büyüsü uygulanabilinmektedir. Bu gibi durumlarda yine benzer uygulamalar yapılıyor olsa kullanılan malzemeler birbirinden farklılık göstermektedir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsünün kendine özel uygulama yöntemleri vardır. Bu büyü ile geri gelmesini istenen kişi için medyum tarafından belli çalışmalar gerçekleştirilir. Gerçekleştirilen çalışmalarla giden kişi büyük bir pişmanlık ve özlem ile geri gelerek işlemi yaptıran kişiyle tekrar bir arada olmak ister.

Geri getirme büyüsü yapılırken çeşitli büyü malzemeleri kullanır. Buna ek olarak duruma ve ayrılık sebebine bağlı olarak işlem yapılan kişinin tırnağı, saçı, kişiye ait iç çamaşırı ya da işlem yaptıran kişinin adet kanı, spermi vb. materyaller gerekebilir. Gereken malzemeler medyum tarafından işleme özel olarak belirlenir.

Hazırlanan çalışmalar medyum tarafından işlemi yaptıran kişiye teslim edilir ve hem medyum, hem de işlem yaptıran kişi ortak hareket ederler. Uygulamalarla birlikte büyü süreci başlar ve kısa süre içerisinde giden kişi işlem yaptıran kişiye geri gelir.

Geri Getirme Vefki İşe Yarar Mı?

Ayrılan kişinin geri gelmesi için büyü yaptırmak şarttır. İnternet üzerinde yer alan sitelerde geri getirme vefki ya da geri getirme ritüeli adı altında yapılan çalışmaların hiçbir gerçeklik payı yoktur. Tamamen hayal ürünü ve insanların duygularını sömürmek gayesiyle ortaya atılmış şeylerdir. Bu tür şeylerle insanları kandıran sahtekar medyumlar genellikle 41 gün bekleyeceksin, üzerinde taşıyacaksın vb. şeyler derler. Olmadığında da ya başka büyü yapacağız, ya engel var ya da şu kadar gönder yenileyelim gibi klasik, alışılagelmiş yalanlar atarlar. Tüm bunların hepsi yalandan ibarettir.

Araya küslük girmiş bir durumda büyü yapılmadan hiçbir şekilde sonuç almanız mümkün değildir. Kişinin iradesini ele geçirmeden ve onu büyü ile yönlendirmeden bir vefk takarak ya da ritüel adı altında bir şeyler yakarak hiç kimsenin sizi düşünmesini ya da size geri gelmesini sağlayamazsınız. Bu ancak kendinizi kandırmak ve boşa zaman harcamak olacaktır. Bu tür yöntemlerden sonuç almış tek bir kişi dahi yoktur.

Geri Getirme Büyüsü İçin Uyguladığım Çalışmalar

Geri getirme büyüsü için uyguladığım çalışmalarda direkt olarak sonuca odaklı çalışmalar gerçekleştiririm ve tüm işlemlerde olduğu gibi sonuç alınmayacak hiçbir işleme başlamam. Ayrılık sebebi önemli değildir. Önemli olan işleme sonuç verilip verilemeyeceğidir. Bazen basit bir küslük için dahi sonuç ihtimali yokken, bazen tamamen iplerin koptuğu durumlarda dahi kısa sürede sonuç verilebilmektedir. Bu sebeple işlemde sonuç olup olmayacağı ön bakımla belirlenir ve bu sayede işleme başlanılır.

Geri Getirme Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Uygulama gerçekleştirilirken uyguladığım büyülerin etkileri çok kısa sürede kendisini belli eder. Vefk, muska, ritüel, dua, okumalar vb. şeylerle asla işim yoktur. Bağlama büyüsünde yedirme içirme gerekirken, geri getirme büyüsü için bu tür bir ihtiyaç yoktur. Tüm süreç gerekli bilgilerle birlikte uzaktan yürütülür ve işlem yaptırdığınız hiçbir şekilde anlaşılmaz. Diğer çalışmalarda olduğu gibi garanti verebileceğim bir durumda 7 gün uygulama + 10 gün bekleme süreciyle birlikte her ne sebeple ayrılmış olursanız olun bu süre zarfında işlemin yapıldığı kişi bir yolunu bulur ve geri gelir.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.