Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü sevdiğiniz ve karşılık bulamadığınız ya da tamamen platonik olarak aşk beslediğiniz kişiye karşı yapılan bir büyüdür. Büyünün yapılış amacı; sevgi beslediğiniz kişinin aynı sevgi, muhabbet ve aşkla size aşık olmasıdır. Medyumlar ve hocalar, yıllardan bu yana sevgisine karşılık bulamayan insanlar için çok çeşitli kadim aşk büyüleri yapmışlardır. Her ne kadar çeşitli kitaplarda ve internet üzerindeki kaynaklarda bazı aşk büyüsü tarifleri olsa da, köşe yazısı gibi paylaşılan bu büyülerin neredeyse tamamı ya eksik, ya hatalı ya da yanlıştır. Hiçbir medyum uyguladığı büyüye dair bilgi paylaşmaz. Bu sebeple aşk büyüsü yaptırmak için, güvenilir bir medyumdan profesyonel destek almalısınız.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Özellikle kara sevdaya düşen insanların tercih ettiği aşk büyüsü, eğer doğru bir medyum tarafından uygulanırsa, hızlı ve kesin olarak sonuç verecektir. Aşk büyüsünün çeşitli uygulama yöntemleri vardır. Tek başına aşk büyüsü yapılabileceği gibi canbar büyüsü ya da yumurta büyüsüyle de aşk büyüsü gerçekleştirilebilir. Duruma bağlı olarak birkaç işlemin aynı anda uygulanması gerekebilir. Büyüyü yaptıran kişi ve büyünün yapılacağı kişinin arasında ki iletişim, arada ki bağ, kişiler arasında ki münasebet vb. bir çok unsur, işlem aşamasında ne tür işlemlerin uygulanıp uygulanamayacağına dair önem arz eder. İşlem uygulanırken bazen kişiye ait herhangi bir eşya (saç, tırnak, kıyafet vb.) gerekebileceği gibi, duruma bağlı olarak hiçbir ekstra ihtiyaç bulunmadan uzaktan yöntemlerle de büyü gerçekleştirilebilmektedir fakat, dediğim gibi, burada önemli husus, yapılacak ön bakımla sürecin nasıl sonuç verebileceğinin doğru saptanmasıdır.

Aşk Büyüsünün Etkileri

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra sevginize karşılık vermeyen ya da platonik olarak aşk beslediğiniz kişi size karşı sevgi ve muhabbet beslemeye başlar. Sizi düşünmeden yapamaz. İşlemlerin etkisiyle sürekli sizin sesinizi duyar, isminizi anımsar, rüyalarında sizi görür ve sizinle daha yakın bir bağ kurmak ister. İşlem öncesinde ki iletişiminiz ve yakınlığınız ne durumdaysa, bunu kat ve kat ileriye taşımak istediğini söyler. Sizin bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Tüm bunları kendisi size teklif eder ve size yakınlaşmaya başlar. Her etki kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsü yapıldığı düşünen kişiler bu büyünün nasıl bozulduğunu merak ediyorlar. Bazen gerçekten bu büyü yapılmış olabiliyor, bazense kişide obsesif bir durum söz konusu oluyor. Yani büyü olmamasına rağmen kendisini büyülüymüş gibi hissedebiliyor. Buna çare aramak için araştırma yapan kişiler internet ve sosyal medyada yer alan sahtekar medyumlara denk geliyorlar ve hiçbir büyü etkisi olmamasına rağmen kendilerine direkt olarak sende büyü var şu kadar para gönder halledelim deniliyor ki ne yazık ki bir çok insanda bu dolandırıcıların tuzağına düşüyorlar.

Her durumun büyü olacak diye bir kaidesi olmadığı gibi, normal görünen bir durumda büyü nedeniyle olabilir. Arada ki ince çizgi ancak gerçek bir medyum tarafından tespit edilebilir ve şayet böyle bir şey varsa başvuracağınız medyum bu büyüyü kim yapmış, neden yapmış, ne zaman yapmış, hangi yöntemle yapmış size bunu söyleyebilmelidir.  Bunu yapamayan kişi zaten medyum değildir. Bu tür şarlatanların büyü var sözlerine kanıp endişeye kapılmayın. Gerçekten uzman güvenilir bir medyum bulun ve ondan büyünün bozulması için manevi yardım talep edin.

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Aşk büyüsü yapan hocalar ve medyumların sayısı çok azdır. İşini iyi yapan bir medyum hoca büyü yapabilir fakat o büyünün etkisini güçlü kılmak ve sürekli etki halinde tutacak çalışmaları gerçekleştirmek büyüyü yapan hocanın ilmi bilgisine ve tecrübesine bağlı bir durumdur. En önemlisiyse aşk büyüsü yapılmadan önce işleme sonuç garantisi verilip verilemeyeceğinin incelenmesi gerekir. Aşkına karşılık bulmak için hem maddi hem de manevi külfet altına giren bir kişiyi olmayacak bir işlem için kandırmak ve o acıdan nemalanmak, ancak sahtekar medyumlara yaraşır bir harekettir.

Sevdiğini Aşık Etme Yolları

Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için ya o kişiyle bu durumu iki medeni insan olarak konuşarak bir ilişkiye çevirebilirsiniz. Karşı taraftan karşılık bulamadığınız için vazgeçebilirsiniz ya da bunu çözmek için çeşitli yöntemler arayabilirsiniz. Bu yöntemlerden tek etkili olanı yalnızca aşk büyüsü yaptırmaktır. Bu yöntem dışındaki diğer yöntemler yalnızca zaman kaybetmenize ve psikolojik olarak daha fazla yıpranmanıza sebebiyet verir.

Aşk Büyüsü Duası

Yapılacak olan dualar kişilerin maneviyatı arttırması ve ibadetlerine katkı sağlaması için yapılır. Her ne kadar kişinin sevgisine karşılık bulmak için dua etmesi masum bir çözüm yolu gibi gözükse de, bu zamana kadar dua ederek platonik aşk yaşayan birinin aşkına karşılık bulduğu durumlar %1 ihtimalin ötesine geçmez. Zikir ya da dua ile hiç kimse kimseye aşık olmaz. Havas ilminde dahi her şeyin bir vakti, saati, zamanı ve buna uygun uygulamaları vardır. Bu nedenle, aşkınıza karşılık bulunması için yapılması gereken tek çözüm, aşk büyüsüdür. Büyü yapılmadan ve kişinin iradesine müdahale edilmeden o kişinin aklına girmeniz, sizi düşünmesine vesile olmanız, rüyalarında sizi görmesini sağlamanız vs. ne yazık ki mümkün değildir. Vefk, dua, zikir vb. şeylerle kendinize manevi olarak psikolojik bir rahatlatma sağlasanız da, bu tür uygulamaların gönül meselelerinde bir çözüm olacağını sanmanız doğru olmaz ve ancak size zaman kaybı yaşatır.

Aşk Ritüeli İşe Yarar Mı?

Daha önceki aşk ritüeli yazımda da belirttiğim gibi aşk ritüeli diye bir şey yoktur. Birinin size aşık olmasını sağlayacak yegane tek çözüm yolu aşk büyüsü yaptırmaktır. Kırmızı mum yakarak, sandal tütsüsüyle buhur yaparak, adaçayı yakıp hayale dalarak kimse size aşık olmaz, kimse size geri gelmez. Bunların hepsi safsata ve deli işi şeylerdir. Sosyal medyada ve internet sitelerinde aşk ritüeli adı altında yapılan şeylerin hepsi, cadde üzerindeki cafelerde fal bakanlar gibi, sadece pazarlama ürünü eğlence maksatlı şeylerdir. Nasıl ki cinler yardımıyla yaptığım ve isimlere kadar verdiğim bakımlar, fal saçmalığıyla eş değer değilse, aynı şekilde ritüel saçmalığı da büyüyle eş değer değildir. Ciddiye alınması yalnızca size zaman kaybettirir ve hayal kırıklığına uğratır.

Aşk Vefki Nedir?

Bazı medyumların sitelerinde aşk vefki yaptıkları ve bu yöntemle insanları birbirine aşık ettikleri yazılar yer almaktadır. Aşk vekfi diye ortaya atılan şey, havas ilminde ki muhabbet ya da şirinlik vefki diye geçen, çeşitli Arapça harflerin belli ebced değerlerine göre sıralanmış düz bir kağıttır. Vefk hazırlamak için bir hocaya gitmenize gerek yoktur. Kendinizde evde kolaylıkla vefk hazırlayabilirsiniz. Vefklerin buzdolabı üstüne astığınız karınca duasından ya da cami önünde satılan fotokopi cevşenlerden hiçbir farkı yoktur. Bu tür safsatalardan umut beklemek ancak sahtekar medyumların ekmeğine yağ sürer.

En Güçlü Aşk Büyüsü

Aşk büyülerinin içerisinde en güçlü aşk büyüsü, şüphesiz ki yakma işlemlerinin ağırlıklı olduğu büyü yöntemleridir. Keçi kanıyla hazırlanmış olan tılsımların, tılsımlı mumların, okunmuş tütsülerin, tılsımlı yumurtanın, nar ağacından hazırlanan işlemlerin vb. yakılmasıyla gerçekleştirilen aşk büyüleri çok kısa sürede etki eder. Büyüden istenilen etkinin alınabilinmesi için mutlaka alanında uzman ve daha önce aşk büyüsü yapmış medyumlardan destek almak gerekir. Kendine hayrı olmayan ve medyum sitesi açarak medyum olduğunu söyleyen kim olduğu belirsiz kişilere aşk büyüsü için başvurduğunuzda hem hayalleriniz yıkılır, hem de maddi zarara uğrarsınız. Ayrıca, bazı sahtekarların sizden aldığı bilgilerle daha sonrasında tehdit ve şantaj yaptığı da bilinmektedir.

Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Aşk büyüsü yapan hocalar içerisinde ün yapmış bir medyum olarak, bu zamana kadar yüzlerce insanın aşkına karşılık bulmasına yardımcı olduğum için ayrı bir mutluluk duyuyorum. Her işlem kişiden kişiye farklılık gösterir. Aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız, sevgi beslediğiniz ve karşılık bulamadığınız birisi varsa ve buna çare arıyorsanız bana ulaşabilirsiniz. Öncelikle bir ön bakım yapılır. Şayet durumunuza garanti verebileceksem, gereken çalışma ya da çalışmalar belirlenerek süreciniz başlatılır ve işlemleriniz hazırlanır. Yapılması gereken uygulamalardan sonra, max. 10 gün içerisinde kişinin size karşı olan tavır ve davranışlarının ne şekilde değiştiğini, kendi gözlerinizle ve kulaklarınızla birebir şahit olursunuz.

 

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.