Canbar Büyüsü Nedir?

Canbar Büyüsü Nedir?

Hangi yöntem uygulanırsa uygulansın, gerçek bir medyum hoca, canbar büyüsü ya da başka bir büyüyü hazırlarken mutlaka
cinlerden yardım alır, almak zorundadır. Hazırlanan büyü cinni varlıkların ne şekilde hareket etmeleri gerektiğini onlara söyler ve sonuç için onları yönlendirir. Canbar büyüsü de cinlerden yardım alınarak hazırlanan, çok etkili ve tesiri yüksek, uygulama aşamasında genellikle hayvanlara ait çeşitli malzemeler kullanılan Asya kökenli bir büyü çeşididir.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar büyüsü genellikle aşk büyüsü olarak uygulanır. Platonik olarak sevgi beslediğiniz aşık olduğunuz ya da size ilgi beslemesini istediğiniz herhangi bir kişi için uygulanabilir. Bu kişi sıradan herhangi bir kişi olabileceği gibi çevrenizdeki birisi de olabilir. Kişinin hayatında birinin olup olmaması işlem adına önem arz etmez fakat duruma bağlı olarak ayırma büyüsü ya da soğutma büyüsü de yapılması gerekebilir. Buna işlem öncesinde yapılacak ön bakımla karar verilir.

Canbar büyüsü uygulanırken bazı özel bitkisel karışımlar, kişiye özel olarak hazırlanan tılsımlar ve özellikle hayvani malzemeler kullanılır. Bu malzemeler; ceylan derisi, yılan derisi, ibibik kuşu tüyü, yarasa kanı, horoz ayağı gibi malzemeler olabilir. Büyü için gerekli şeyler temin edildikten sonra, işlemi yaptıran kişinin ve işlemin yapıldığı kişinin durumuna göre medyum hoca tarafından büyü hazırlanarak büyü yaptıran kişiye uygulaması için teslim edilir.

Canbar Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Canbar büyüsünde işlemin yapıldığı kişi ile işlem yaptıran kişinin iletişim halinde olması çoğuzaman önem arz etmektedir. Çünkü duruma göre yedirme içirme yapmak gerekebilir. Hazırlanan büyülerden sonra, büyü yapılan kişi yaptıran kişiye aşk ve sevgi beslemeye başlar. İşlemi yaptıran kişiyle konuşmak ister ve yalnızca onunla zaman geçirmek ister. Zamanla da tamamiyle aşık olur.

Büyü yaptırmak isteyen insanlar genellikle karşı tarafa bu durumu nüksetmemesi ve
anlaşılmaması için işlemi kendileri yapmak istemektedirler. Bu nedenle de canbar büyüsü
çoğu zaman uzaktan uygulanan bir çalışmadır. Eğer büyünün yapılacağı kişiyle herhangi bir
iletişiminiz yoksa canbar büyüsünün yanında bağlama büyüsü ya da papaz büyüsü gibi
başka bir büyüyle birlikte işlem hazırlanır ki hem etki düzeyi artar hem de sonuç çok daha
kuvvetli olur. Bu sayede garantili olarak sonuca ulaşılır.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.