Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik büyüsü, sözlenmiş, nişanlanmış fakat bir türlü evlenemeyen, aralarında sağlıklı bir ilişki olmasına rağmen karşı tarafın evliliğe soğuk bakması ya da evlilik sorumluluğunu almak istememesi durumlarında evliliğe ikna etmek için veyahut tüm şartların oluşmuş olmasına rağmen başka sebeplerden dolayı evlenemeyen insanlar için uygulanan bir büyüdür. Aynı zamanda hiç evlilik konusu açılmış olmamasına rağmen evlilik sürecini olabildiğince hızlandırmak için uygulanabilir.

Evlilik büyüsü yapılmadan önce ilişkinin ne durumda olduğu hangi aşamada olduğu ya da çevresel faktörlerin ne olduğu detaylıca incelenmelidir. Sözlenmiş olan fakat süreci uzatan bir kişiye yapılacak büyü ile evliliğe tamamen uzak olan bir kişi için yapılacak olan evlilik büyüsü birbirinden tamamen farklıdır.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü genellikle tılsımlarla, yedirme içirmeyle veyahut çeşitli yakma çalışmalarıyla gerçekleştirilen bir büyüdür. Yer yer kişiye ait saç, tırnak, kıyafet, iç çamaşırı vb. materyaller gerekebilir. Elbette yukarıda bahsedildiği üzere hangi yöntemin uygulanacağı, ilişkinin ne boyutta olduğu ve nasıl ilerleneceği ancak yapılacak ön bakımdan sonra belirlenir.

Evlilik Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Evlilik büyüsü yapıldıktan sonra büyü yapılmış kişi yaptıran kişi ile sürekli olarak aynı ortamda beraber zaman geçirmek ister. Eğer daha önceden bir nişanlılık ya da sözlülük durumu söz konusuysa, ilişkiyi en kısa sürede evlilikle sonlandırmak ister. Büyünün yapıldığı kişiyle devam eden bir ilişki varsa fakat kişi evliliği sıcak bakmıyorsa çok kısa sürede kendisi evlilikten konu açmaya başlar. Her koşulda evlilik büyüsü etkisi yüksek ve kısa sürede sonuç alınabilen bir işlemdir. Bazen ilişkinin boyutuna bağlı olarak, ekstra farklı işlemlerin evlilik büyüsü ile birlikte uygulanması gerekebilir.

Evlilik Büyüsü Yapan Medyum

Evlilik büyüsü yapacak olan medyumun daha önceden bu büyüyü uygulamış olması ve kendisine başvuran insanlardan edindiği tecrübelerle nasıl bir yol izleyeceğini belirlemesi gerekir. Evlilik büyüsünden sonuç alabilmek için alanında uzman doğru bir medyumla çalışmak önem arz eder. Çünkü büyü uygulanırken yapılacak en ufak hata ya da uygulanacak herhangi bir yanlış yöntem süreci tam aksine her şeyin daha kötü olmasına sebebiyet verebilir.

Evlilik Büyüsünde Uyguladığım Yöntemler

Evlilik büyüsünde uyguladığım en sık yöntem adet kanı büyüsü ve sperm büyüsüdür. Yine papaz büyüsü de evlilik büyüsü olarak uygulanan sık yöntemlerden biridir. Önemli olan husus, büyünün uygulanacağı kişiyle büyü yaptıran kişi arasındaki ilişki düzeyi ve iletişimdir. Bazen yalnızca evlilik büyüsüyle sonuç alınabilecekken, bazen farklı işlemlerle birlikte evlilik büyüsü kombin edilebilir. Daha sonraki aşamada ise doğru analiz ve doğru yöntemle mutlaka sonuç alınmaktadır.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.