En İyi Medyum Kimdir?

En İyi Medyum Kimdir?

Herkes kendine en iyi medyum benim der. Peki en iyi medyum kimdir? Bir medyum öncelikli olarak iş yerine sahip olmalı ve müşterilerini iş yerinde ağırlayabilmelidir. Vergi levhası olmayan ve iş yeri olmayan hiçbir medyum hocaya güvenilmemelidir. Garantili medyumlar zaten kendilerine güvenirler ve kendi kazançlarını işlemden sonuç aldıktan sonra talep ederler. İşlemden hiçbir sonuç almadan para talep eden medyumların hepsi istisnasız sahtekar medyumlardır.

Bazı medyum yorum sitelerinde ki sahte yorumlarla kendisinin en iyi medyum olduğunu ya da gerçekten geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü, aşk büyüsü, canbar büyüsü vs. yaptığını söyleyen medyumlara inanılmamalıdır. Madem kendilerine bu kadar güveniyorlarsa işlem sonunda para talep etmelidirler. Kendisine güvenen medyumun acelesi yoktur ve en iyi medyum ancak işlem sonunda para talep eden medyumdur.

Ülkemizde ki güvenilir medyumlar bir elin beş parmağını geçmemektedir. Seçtiğiniz medyumun gerçek medyum olduğunu anlamak için sitelerde ki yalan yanlış sahte tavsiye yorumlarına değil o medyumun iş yerine giderek kendisinden yakından bilgi almalısınız.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.