En İyi Medyum Nasıl Anlaşılır?

En İyi Medyum Nasıl Anlaşılır?

En iyi medyum olmanın altın kuralı işlem sonuç almadan müşteriden talep etmemekteden geçer. Ben ve benim gibi garantili medyumlar yaptıkları işlemlere güveniyorlarsa müşterilerinden para talep etmek için acele etmezler. Elbet de bu işin bir çok masrafı vardır. İnternet de okuduğunuz şekilde muska yazarak ya da vefk yapark vb. hiçbir sorun çözülmez. Geri getirme büyüsü, papaz büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve ayırma büyüsü gibi İşlemler hazırlanırken uygulanan çalışmalar için gerekli bazı şeyler vardır. Bunların temin edilmesi için bir ücret gerekir. Hiçbir medyum hoca bu ödemeyi cebinden yapmak zorunda değildir. İşlemi hazırlar müşterisi sonuç alır ondan sonra kendisine düşen payı istemelidir.

Sahtekar medyumların en çok yaptığı şey daha ortada hiçbir işlem yokken, hiçbir çalışma yapılmamışken binlerce lira para istemektir. Hiç kimse bu parayı peşin olarak ödemek zorunda değildir. Nasıl ki bir yer de alışveriş yaparken ya da hizmet alırken o alışverişi yapmadan ya da o hizmeti almadan para ödemiyorsanız ben dahil hiçbir medyuma bu parayı ödememlisiniz. Hizmet aldıktan sonra ve sonuç aldıktan sonra bu parayı ödemelisiniz ki sonuç veren medyumlar ile vermeyen medyumları birbirinden ayırmak kolay olsun. Tüm çalışma parasını tek seferde talep eden medyumların %95’i normal gerçek medyum değildir. Ya kendisi musallata maruz kalmış birisidir, ya da tamamen sahtekarlık amacıyla medyum sitesi açmış insanlardır. Arada ki bu farkı anlayabilmek için o medyumun işlem sonunda mı yoksa işlemden önce mi para talep edip etmediğini sorarak bu kişinin uzman medyum mu yoksa dolandırıcı medyum mu olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Ben gerçekleştirdiğim hiçbir çalışmada müşterilerimden peşin olarak para talep etmemekteyim. Gerçekleştirdiğim tüm çalışmalara sonuna kadar güveniyorum zira sonuç alınmayacak hiçbir işleme başlamadığım için hem müşterim boşuna masraf yapmamış oluyor, hem de ben boşuna emek ve zaman harcamamış oluyorum. Bu sayede hem müşterimin hayalleri yıkılmadan işlemi gerçekleşmiş oluyor ve yanımdan mutlu ayrılıyor, hem de ben dürüst bir medyum olarak alınterimle paramı kazanmış oluyorum.

Sizlerde medyumunuzu seçerken lütfen bu önemli kriteri göz önünde bulundurarak medyumunuzu seçin ve hem hayallerinizden hem de zar zor kazandığınız paranızdan olmayın. İşine güvenen dürüst medyumun acelesi yoktur. Bunu asla aklınızdan çıkartmayın.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.