Sonuç Veren Medyumlar

Sonuç Veren Medyumlar

Türkiye’nin en iyi medyumu olduğumu söylemiyorum ama tek garantili medyumu olduğumu söyleyebilirim. Garantili medyumluk sanıoldığı kadar kolay bir şey değildir. Dürüstlük, tecrübe, bilgi ve uzmanlık gerektirir. Başta geri getirme büyüsü olmak üzere bağlama büyüsü, papaz büyüsü, aşk büyüsü, soğutma büyüsü gibi uyguladığım tüm büyü çeşitleri sonuç veren medyum olarak garantilidir. Garanti vermeyeceğim hiçbir çalışmaya başlamıyorum. Ne kadar ısrar etseniz de eğer bir işlemden sonuç alınmayacaksa o işleme hiç başlamam. Bazen insanlar bundan dolayı üzülüyorlar ama sonuç alamayıp hem boşa para harcamak, hem de hayallerinizden olmaktansa işlemi reddettiğim için üzülmeleri daha iyidir. Çünkü sonuç alamadıktan sonra bir işlem yapmanın manası yok. Hem insanları yoracağım, hem de sonuç alınmadan para talep etmediğim için ben para kazanamayacağım. Bu nedenle lütfen kabul etmediğim çalışmalarda ısrarcı olmayın.

Sahtekar Medyumlar ve Dolandırıcı Medyumlar

Sahtekar medyumlar gibi herkese yüksek mevlalar söyleyip kimsenin hayalleriyle oynamıyorum ya da haksız bir kazanç elde etmiyorum. Bende size bir fiyat söyleyip hemen işleminize başlayabilirim ama bunu yapamam. Bunu ancak dolandırıcı medyumlar yaparlar. Ben her uyguladığım çalışmada en başta ön bakım yaparak işlemden sonuç alınır mı yoksa alınmaz mı bunun bakımını yapıyorum. Daha sonra eğer uygulanacak işlemden tam olarak sonuç alınacaksa o işleme başlıyorum. İstenildiği gibi sonuç alınmayacaksa o işleme hiç başlamam. Ödemeyi de ancak işlem sonuçlanınca talep ediyorum.

Güvenilir Medyumlar ve Sonuç Veren Medyumlar

Türkiye’de gerçekten güvenilir medyum bulmak çok zor. Sonuç veren medyumlar bir elin beş parmağını geçmez. Bana ulaşan kişilerin yarısından çoğu yalancı medyumlar tarafından kandırılmış oluyorlar. Çoğunlukla medyum şikayetleri, medyum tavsiyeleri gibi sitelerde internet de okudukları yalan yanlış yorumlara kanıyorlar. Aslında o tür siteleri medyumların kendileri açıyorlar ve kendi kendilerine olumlu yorumlar yapıyorlar. Yorumların hiç birisi gerçek insanların yorumları değil ama maalesef insanlar bu yalan yorumlara kanarak bu tür sahtekarlara binlerce lira para gönderiyorlar. Ben ya da bir başka medyum farketmez, eğer işlem sonuçlanmadan peşin para talep eden birisi varsa kandırılıyorsunuz demektir. İşlemine güvenen bir medyumun neden acelesi olsun ki? Bu konuda lütfen dikkatli olun.

Sonuç almadan para talep etmeyen tek medyum olarak sizden tek isteğim işlemleri doğru uygulamanız ve işlem sonuçlandığında paramı zaman kaybetmeden göndermeniz. Bunun dışında birlikte elele vererek aşamayacağımız hiçbir problem yok. Sıkıntılarınız için sitemin sağ alt kısmında ki WhatsApp’dan iletişime geçin sekmesine tıklayarak bana ulaşabişirsiniz.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.