Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsü, medyumlar tarafından, kişi ya da kişileri birbirinden soğutmak ve uzaklaştırmak için yapılan bir büyüdür.  Başkasıyla olmasını istemediğiniz, aralarına ayrılık ya da küslük girmesini istediğiniz, ya da sizden uzaklaşmasını ya da ayrılmasını istediğiniz kişilere yapılabilir. Büyüyün uygulanmasında, yaşadığınız probleme ve sıkıntıya göre çeşitli yöntemler uygulanır. Genellikle ayırma büyüsü olarak da bilinir fakat aralarında bazı farklar vardır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü yapılış türüne ve amaca göre farklı yöntemlerle yapılır. Bazen tek başına soğutma büyüsü yapılabilicekken, bazen de papaz büyüsü, adet kanı büyüsü, domuz yağı büyüsü ya da kaşık büyüsü ile de soğutma büyüsü gerçekleştirilebilir. Sevgililere ve evlilere yapılan soğutma büyüsü ile arkadaşlara ya da sizden uzaklaşmasını istediğiniz kişilere yapılacak büyü farklıdır.

Büyünün hazırlığı esnasında, soğutulacak kişilere ait herhangi bir eşya, tırnak, saç vb. bazı materyaller gerekebilir. Uygulama aşamasında ise, yedirme-içirme, yakma, saklama, gömme, sürme vb. gibi çeşitli yöntemler gerekebilir.

Soğutma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Soğutma büyüsü gerçek bir medyum tarafından yapıldığında çok etkili ve tesirli bir büyüdür. Büyü yapılan kişilerde ciddi etkiler gösterecektir. Büyünün yapıldığı kişi ya da kişiler birbirlerinden nefret eder hale gelirler. Birbirlerinden tiksinir ve uzaklaşırlar. Sevgililer, nişanlılar, evliler birbirinden ayrılırlar. Özel hayatları kalmaz. Birbirlerinin seslerini duymaya dahi tahammül edemez hale gelirler. Bazen büyü sebebiyle işlemin yapıldığı kişilere cin musallat olabilir. Musallat ve büyü etkisiyle büyünün yapıldığı kişi diğer kişiden tamamen soğur ve uzaklaşır. Eğer kendinizden uzaklaşmasını istediğiniz birisine yapıldıysa bu kişi sizinle uğraşmayı keser. Sizden soğur ve uzaklaşır. Sizinle ilgili hiç bir şeyi duymak, görmek ya da bilmek istemez.

Soğutma Büyüsü Belirtileri

  • Hiç bir sorun yokken kavgalar olması
  • Hiç bir sorun yokken küslükler olması
  • Evlilerin bir anda boşanma kararı alması
  • Karı ya da kocanın evi terketmesi

gibi belirtlerin yanı sırası bir çok başka belirti de görülebilir. Bu ve benzer durumlar olduğunda büyü yapıldığı manasına gelmediği gibi, size ya da etrafınızda ki kişilere ayırma büyüsü ya da soğutma büyüsü yapılmış olabilir.

Soğutma Ritüeli Var Mı?

Her şey de olduğu gibi soğutma konusunda da soğutma ritüeli adı altında uydurulmuş bazı yazılar ve içerikler bulunmaktadır. İki kişiyi birbirinden soğutmak için ya da birini kendinizden uzaklaştırmak için çeşitli ritüeller uydurulmuştur. Ritüellerin bu konularda hiç bir etki ve tesiri yoktur. En basit ve ironik haliyle, eğer böyle bir durum gerçek olsaydı, devletler birbirine toplu şekilde ritüeller uygular ve savaş başlatır yada savaş bitirirlerdi. Her isteyen birini bir diğerinden kolaylıkla soğutabilirdi.

Bu tür amaç ve niyetler için, mutlaka cinlerden yardım alınmalı ve büyü uygulamaları yapılmalıdır. Bunu da ancak uzman medyumlar gerçekleştirebilir. Soğutma ritüeli adı altında paylaşılan şeylerin hiç bir gerçekliği yoktur ve deli saçması uydurma şeylerdir. Aksine, bu tür uygulamaları tek başınıza yapmaya kalkar ve ritüel adı altında yanlış şeyler gerçekleştirirseniz, kısa ve uzun vaade de geri dönüşü olmayan çok ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Soğutma Duası

İnternet de soğutma duası ile ilgili bazı yazılar ve paylaşımlar var. Bu tür duaların ve zikirlerin her ne kadar kişilerin maneviyatına ve iç dünyasına fayda sağladığı doğruysa da, birini kendinizden soğutmak ya da bir kişiyi diğerinden soğutmak için yapacağınız hiç bir duanın etkisi yoktur. Okuyacağınız dua ve zikirlerin, siz de plasebo etkisi oluşturarak sizi psikolojik olarak rahatlatması mümkün olabilir ama tesir etkisi yok denecek kadar azdır. Bu yöntemlerle sonuç alan hiç kimse olmaz. Böyle bir amacınız varsa büyü yaptırmak zorundasınız. Eğer büyü yaptırmak istemiyorsanız hiç bir sonuç alamayacağınız bu tür de ki yöntemlerle ancak zaman kaybedersiniz. Bu nedenle, eğer soğutma konusunda gerçek bir fayda görmek istiyorsanız, mutlaka bu büyüyü uygulayabilen ve sonuç veren medyum olan gerçek bir medyumla çalışmalısınız.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsünün bozulabilmesi için ne şekilde yapıldığının tespit edilmesi lazım. Soğutma büyüsünün yapılış yöntemine göre bozulma yöntemi de değişir. Yedirme içirme yapılmış birisine uygulanacak soğutma büyüsünü bozma yöntemiyle, papaz büyüsü yapılarak uygulanacak yöntem birbirinden farklıdır. Ya adet kanı büyüsü uygulayarak yapılan bir soğutma büyüsüyle, kişinin evine konulan tılsım yada muskalara yapılacak bozma işlemleri birbirinden farklıdır. Soğutma büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız tanıdığınız ve bildiğiniz, güvendiğiniz büyü bozan hocalardan yardım almalısınız.

Soğutma Büyüsü Yapan Medyum

Her büyü gibi, soğutma büyüsü de bilgi, tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir büyüdür. Her ne kadar çeşitli sitelerde ve sosyal medya sayfalarında soğutma büyüsü yaptığını söyleyen medyumlar olsa da, her medyum bu büyüyü uygulayamaz. Soğutma büyüsü yıllardan bu yana bir çok insan için uyguladığım ve tecrübe kazandığım büyülerden biridir. Eğer durumunuz için gereken çalışma soğutma büyüsüyse ve durumunuza garanti verebileceksem kısa sürede kesin ve net olarak sonuç alırız. Ya da üzerinizde soğutma büyüsü varsa ve bu büyüyü bozdurmak istiyorsanız, bunun içinde gerekli çalışmalar yapılır ve büyü bozulur. Bana ulaşmak için sitemin alt kısmında yer alan WhatsApp butonu üzerinden bana ulaşabilir ve soğutma büyüsü hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.