Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık Büyüsü Nedir?

Bir çok büyü gibi kaşık büyüsü de merak edilen büyü yöntemlerinden biridir. Her ne kadar internet üzerinde kaşık büyüsü hakkında çeşitli yazılar, paylaşımlar, dökümanlar ve videolar yer alsa da, bu içeriklerin bir çoğu kulaktan dolma gerçek dışı bilgilerdir. Kaşık büyüsünün iki türlü yapılış amacı vardır. İlk amacı bağlama büyüsü olarak iki kişi arasında ki bağı arttırmak ve daha güçlü hale getirmek için yapılır. Diğer amacıysa iki kişi arasında ki bağı ortadan kaldırarak soğumalarına ya da ayrılmalarına sebebiyet vermek. Her iki amaç için kaşık büyüsü uygulansa da, uygulama yöntemleri ve büyünün hazırlanış şekli tamamen birbirinden farklıdır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adından da anlaşılacağı üzere kaşık büyüsü iki kaşık yardımıyla yapılır. Kaşıklar mutlaka tahta kaşık olmalıdır ve özellikle meşe ya da şimşir ağacından yapılmış kaşıklar olmalıdır. Kaşıkların içine ya da dışına çeşitli tılsımlar çizilebileceği gibi, hiç bir tılsım çizilmeden tamamen üzerine iplerle düğümler atılarak ya da kaşıklar bağlanırken okumalar yaparak hazırlanabilir. Kaşık büyüsü hazırlanırken ne niyetle yapıldığı çok önemlidir. Bağlama büyüsü mü yoksa ayırma büyüsü olarak mı kullanılacağı belirlendikten sonra büyüye başlanır.

Kaşıkla Bağlama Büyüsü

Kaşıkla bağlama büyüsünde iki kaşık kullanılarak büyü hazırlanır. Bu kaşıklar birbirine bakacak şekilde birbirine bağlanır. Bağlanırken düğümler atılır ve bağlama büyüsü için çeşitli okumalar ve işlemler gerçekleştirilir. Duruma bağlı olarak kaşıkların içine ya da dışına tılsımlar çizilebilir. Kağıda yazılmış bir tılsım kaşığın içine konularak üzerine düğümler atılabilir ya da hiç bir tılsım çizmeden yalnızca okumalarla kaşık büyüsü hazır hale getirilebilir.

Kaşıkla Ayırma Büyüsü

Kaşıkla bağlama büyüsünde iki kaşık kullanılarak büyü hazırlanır. Bu kaşıklar birbirine ters olacak şekilde birbirine bağlanır. Bağlanırken düğümler atılır ve ayırma büyüsü için çeşitli okumalar ve işlemler gerçekleştirilir. Duruma bağlı olarak kaşıkların içine ya da dışına tılsımlar çizilebilir. Kağıda yazılmış bir tılsım kaşığın içine konularak üzerine düğümler atılabilir ya da hiç bir tılsım çizmeden yalnızca okumalarla kaşık büyüsü hazır hale getirilebilir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Kaşık büyüsü hazırlandıktan sonra büyüyü hazırlayan medyum hoca ya da büyüyü yaptıran kişi bu kaşığı gömmek zorundadır. Amaca göre bu kaşık bir mezarlığa gömülebileceği gibi, normal bir toprak (orman, arsa, bahçe vb.) alana gömülebilir. Benim uyguladığım ve tercih ettiğim yöntem her zaman normal bir toprak sahaya gömülmesinden yanadır. Her ne kadar mezara gömülen kaşığın etkisi daha fazla olsa da, bu kara büyüye girer ve mezara gömülecek kaşık büyüsü, daha sonrasında yaptıran kişiye çok ağır bir şekilde dönebilir ve telafisi olmayan manevi sıkıntılara yol açabilir. Bu riske girmemek ve kişileri gereksiz bir endişeye sürüklememek açısından, işlemin normal bir alana gömülmesi ve işleme takviye işlemler uygulayarak etkiyi arttıraraktan sonuca ulaşılması her zaman tercih ettiğim yöntem olmuştur. Bu sayede de mutlaka sonuç alınmaktadır.

Kaşık Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kaşık büyüsünün yapılış amacına göre çeşitli etkileri olacaktır. Bağlama büyüsü amacıyla yapıldığında işlemin yapılmış olduğu kişi, yaptıran kişiye daha fazla bağlanmaya ve daha fazla ilgi alaka göstermeye başlar. Gözü dışarıdaysa bu huyundan vazgeçer. İçinde işlemi yaptıran kişiye karşı farklı hisler doğar ve sürekli aklı o kişide olur. Araya giren üçüncü şahıslar varsa tüm bu kişilerle arasındaki bağı kopartarak yalnızca büyüyü yaptıran kişinin sözüne ve lafına girer. Gözü o kişiden başka hiç kimseyi görmez ve sürekli yanyana olmak ister.

Kaşık Büyüsü Belirtileri

Kaşık büyüsü yapılmış kişi büyünün yapıldığını anlayamaz. Bu büyü iki kişiyi soğutmak ve ayırmak için yapıldığında bağlama büyüsüne göre etkileri de çok daha farklı olacaktır. İşlem yapıldıktan sonra birbirinden ayrılması ya da soğuması beklenen kişiler birbirinden hızlı bir şekilde uzaklaşırlar. Ayırma büyüsü belirtileriyle tamamen aynı belirtileri göstererek kısa süre içerisinde birbirlerinden soğurlar. Birbirlerine tahammülleri ve sabırları kalmaz. Sevgililerse ayrılırlar, karı-kocalarsa boşanırlar, arkadaşlarsa ebediyen küserler. Aile içerisindeki kişilere yapılmışsa aynı evin içinde birbirlerine düşman olurlar.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

İşlemden sonra bu büyünün bozulması çok zordur. Kaşık büyüsü uzaktan bozulmaz. Büyüyü bozmak için büyü bozan hocalardan yardım almak gerekir. Kaşığın gömüldüğü yerin tespit edilmesi, kaşığın oradan çıkartılması ve sonrasında çeşitli yöntem ve okumalarla tamamen imha edilerek büyü yapılmış kişiden büyünün temizlenmesi ve koruma altına alınması gerekmektedir. Bunun içinde alanında uzman bir medyum hoca bularak profesyonel bir destek alınmalıdır çünkü kaşığın yerinin nokta atışı olarak belirlenmesi için cinlerden yardım alınması lazım gelir. Cinler yardımıyla kaşığın yeri nokta atışı belirlenir ve büyü hoca tarafından bozulur.

Kaşık Büyüsü Yapan Medyum

Kaşık büyüsü, gerçek bir medyum tarafından uygulandığında, etkileri çok yüksek olan tesirli bir büyü yöntemidir. Önemli olan büyüyü gerçekleştirebilecek güvenilir bir medyumla çalışmaktır. Amaca uygun olarak yapıldığında kısa sürede etki eder ve mutlaka sonuç alınır. Kaşık büyüsü, uzmanlık alanım dahilinde bir çok defa uyguladığım ve tecrübe ettiğim bir büyüdür. Eğer gerçekten ihtiyacınız olan bir durumsa ve istediğiniz işlem, size gerçekten zarar veren birine yapılacaksa, bana ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde etkilerini kendi gözlerinizle görürsünüz.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.