Sperm Büyüsü Nedir?

Sperm Büyüsü Nedir?

En etkili büyülerden birisi olan ve ancak çok önemli ve acil durumlarda yapılan sperm büyüsü nedir, nasıl yapılır ve etkileri nelerdir gibi konularda bilgi vereceğim. Sperm büyüsü, erkekte ve kadında ilişki sonrası gelen sıvı madde ile yapılan bir kara büyüdür. Eğer uzman bir büyücü medyum tarafından yapılırsa etkisi çok hızlı ve çok etkilidir. Bozulması neredeyse imkansızdır.

Büyünün amacına göre tek tarafın spermi kullanılabileceği gibi, her iki tarafında sperminin kullanılması gerekebilir. Spermin diğer adı menidir ve sperm büyüsünün diğer adi meni büyüsü olarak adlandırılır.

Sperm Büyüsü Neden Yapılır?

Sperm ile bir çok büyü yapılabilir. Kullanım alanı çok geniştir fakat meni ile yapılan en yaygın büyü türleri: bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, aşk büyüsü, evlilik büyüsü ve papaz büyüsüdür. Sperm ile bağlama yapılabilir. Terkeden sevgili ya da eş geri getirilebilir. Erkeklik bağlama, kadınlık bağlama, dil bağlama, aşık etme gibi amaçlar için yapılabilir. Etkisi çok yüksektir ve bu büyü o kişiyi tamamen himaye altına alır.

Sperm büyüsü herkese uygulanamaz. Uygulanabilmesi için işlemi yaptıran kişinin işleme uygunluğunun olması ve işlemden sonuç alınabilecek bir durumda olunması gerekmektedir.  Ayrıca, her durum için sperm büyüsü yapılamaz. Bu büyü, çok istisnai durumlarda, çok ciddi önem arz eden acil ve hızlı çözüm gereken durumlarda ve diğer işlemlerden sonuç alma ihtimalinin düşük olduğu durumlarda medyumun yapacağı analizler sonucu yapılıp yapılmayacağına karar verilir.

Sperm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıda da bahsedildiği üzere sperm büyüsü (meni büyüsü) kişilerin ilişki sonrası gelen sıvıyla yapılır. Bu büyünün gerçekleşmesi için, bazen kişinin kendisine spermi tek başına yetebilecekken, çoğu zaman işlemi yaptıran ve işlemin yapılacağı kişi cinsel ilişkiye girmeli ve elde edilen meni hocaya teslim edilmelidir. İşlemi yaptıran kadınsa erkekten, erkek ise kadından bu meniyi almalıdır. Fakat bu durum zor olacağı için ya da şüphe çekeceği için çok dikkatli hareket edilmelidir. Çünkü işlem için belli bir miktar gereklidir ve birden çok defa alınması, fazlasıyla şüpheli bir hareket olacaktır.

Bununla birlikte, gitmiş olan kişiyle ilişki yaşanamayacağı için veyahut platonik aşk durumlarında kişiden bu malzeme alınamayacağı için işlem yapılamayabilir. Bunun çözümü için de tek yöntem vardır. Bunlar ve benzeri durumlarda, yani karşı taraftan meni elde edilemediği durumlarda, işleme uygun olan iki ayrı kişinin spermi kullanılarak işlem yapılabilir. Burada ki en önemli husus; kullanılacak spermin işleme uygun olan kişilerden tedarik edilmesi gerekmektedir. Herhangi birisine ait meniyle bu işlem uygulanamaz. Uygunluk önemlidir. Bu da işlemi yapacak medyum hocanın bakımlarıyla belirlenir. İki ayrı kişinin spermleri birbirlerinin işlemleri için kullanılabileceği gibi, bu kişilerin cinsel birliktelik yaşaması ve spermin bu şekilde elde edilmesi de gerekebilir.

Sperm Büyüsünün Etkileri

Sperm büyüsü kara büyü türlerinden biridir ve etkisi geri dönüşü olmayacak şekilde çok fazladır. Yapılan kişi eğer yaptıran kişiyi terkettiyse çok kısa sürede geri gelir. Geldiği zamanda bir daha asla ve kata o kişiyi terkedemez. Eğer kişi de aldatma, başkalarının sözünü dinleme, işlemi yaptıran kişiye ilgi duymama gibi bir durum varsa, büyük bir ilgi ve alaka ile o kişiye bağlanmaya başlar. Başkalarının sözünü dinliyorsa o kişilerden tamamen kopar. Gözü dışardaysa, bir daha o kişiden başka hiç kimseyle bir görüşme ya da yakınlaşma sağlamaz. Kişinin erkekliği ya da kadınlığı bağlanabilir. İşlemi yaptıran kişi yapılan kişiye platonik bir aşk besliyorsa çok kısa sürede bu aşka karşılık bulur ve o kişinin aşkıyla yanıp tutuşur.

Meniyle Yapılan Büyü

Meni, cinsel ilişki sonrası kadın ve erkekten gelen sıvıya verilen isimdir. Meniyle yapılan büyü, sperm büyüsüdür. Sperm büyüsünün uygulanması, etkileri ve tesiri meni ile yapılan büyüyle aynıdır. Bu büyüyü uygulayan bir medyum tarafından uygulandığında, meniyle yapılan büyü, adet kanı büyüsü gibi bir çok büyüden çok daha etkili ve tesirlidir.

Sperm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sperm büyüsü çok etkili bir büyüdür ve kişilerin kendilerine ait bir parçadan üzerinden yapıldığı için bu büyü ancak o büyüyü yapan hoca tarafından bozulabilir. Yapılan özel okumalar ve işlemler aşamasında yapılan yönlendirmeler sadece büyüyü yapan büyücü medyum tarafından yapıldığı için bu büyünün yöntemlerinin çözülmesi gerekir ki bu da imkansızdır. Bu nedenle sperm büyüsünü bozdurmak için gidilen herhangi bir büyü bozan hoca ya da medyum, yapılmış olan sperm büyüsünü bozamaz. Büyüyü bozabilmek için aynı şekilde büyüyü yaptıran kişinin spermine ihtiyaç duyulur. Bu olmadan sperm büyüsünü bozduğunu söyleyen birisi ancak sahtekar medyumlardan biridir.

Sperm Büyüsü Yapan Medyum

Sperm büyüsü, gerçek bir medyum tarafından uygulandığında, etkileri çok yüksek olan tesirli bir büyü yöntemidir. Önemli olan büyüyü gerçekleştirebilecek güvenilir bir medyumla çalışmaktır. Amaca uygun olarak yapıldığında kısa sürede etki eder ve mutlaka sonuç alınır. Sperm büyüsü, uzmanlık alanım dahilinde hususi ve acil durumlarda istisnai olarak uyguladığım ve tecrübe ettiğim bir büyüdür. Yaşadığınız problem acilse ve hızlı bir şekilde sonuç almak gerekiyorsa sperm büyüsü yaptırmak için, sitemin sağ alt kısmında yer alan WhatsApp butonu üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

 

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.