Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü, herkes tarafından merak edilen ve adı geçtiğinde dahi insanların ürperdiği büyülerden birisidir. Sabun büyüsünün yapılış amaçları; bir kişiyi hasta etme, zarar verme ve hatta hayati tehlike oluşturacak dereceye getirmek içindir. Kimi kişiler düşmanlarına galip gelmek için bu büyüyü yaptırırken, kimi kişiler intikam ve zarar vermek maksadıyla sabun büyüsü yaptırmaktadır. Gerçek bir medyum tarafından gerçekleştirildiğinde etki düzeyi çok yüksek olan bir kara büyü olan sabun büyüsü, ancak daha önce sabun büyüsü yapmış ve bu konuda tecrübeli bir medyum tarafından yapılmalıdır. Aksi halde çok ağır geri dönüşleri olabilir.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü, adından da anlaşılacağı üzere sabun ile yapılan bir büyüdür. Bakkaldan ya da herhangi bir aktardan alacağınız sabun ile sabun büyüsü yapılmaz. Seçilecek olan sabun kokusuz, saf ve katkısız olmalıdır. Hatta büyüyü yapacak olan medyum hoca, gerekli malzemelerle sabunu tamamen katkısız ve saf olarak kendisini hazırlarsa bu etki çok daha yüksek olacaktır. Büyünün amacına göre sabunun üzerine yazılacak bazı tılsımlar olacaktır. Yine belli sayıda iğneler batırılacaktır. Hangi amaç için kullanılıyorsa, sabunun etrafına bazı şeyler bağlanabilir, içine fotoğraf konabilir ya da dışına başka materyaller eklenebilir.

Sabun Büyüsünün Nasıl Kullanılır?

Sabun hazırlandıktan sonra tuzsuz, temiz, akarsu olmayan sabit bir tatlı suya bırakılması gerekmektedir. Bu genellikle akış olmayan bir göl, derin bir su birikintisi ya da çoğu zaman bir kuyu olmaktadır. Su sabit olmalı ve sabun zaman ile kendi kendine o suyun içerisinde erimelidir.

Sabun Büyüsü Neden Yapılır?

Sabun büyüsünün tek amacı, büyünün yapıldığı kişi ya da kişilere zarar vermektir. Bu zarar psikolojik zarar olabileceği gibi, fiziksel olarak da zarar vermektir. Etkinin ne seviyede ve ne düzeyde olacağı, büyü hazırlanırken uygulanacak çalışmalarla belirlenir ve elbet de büyüyü yapan medyumun bu konudaki uzmanlığı çok önemlidir.

Sabun Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Suya bırakılan sabun, suda kaldığı ve eridiği sürece, sabun büyüsü yapılan kişide aynı şekilde erir. Kişiye şeytani varlıklar ve ifrit cinleri musallat olurlar.Kişide çok ciddi ruhsal problemler ortaya çıkar. Büyünün yapıldığı kişi aklını kaçırabilir, takıntı, paranoya, şizofrenik belirtiler ve intihara kadar giden ağır etkiler olabilir. Ayrıca, kişi de telafisi olmayan fiziksel rahatsızlık nükseder. Doktorlar hiç bir tıbbi çare ve çözüm bulamazlar. Büyüyü yapan hoca büyüyü bozmadığı sürece bu etki yıllar boyu devam eder ve büyünün çözülmesi neredeyse imkansızdır. Etkileri nedeniyle hem işlemin yapıldığı kişi, hem de yakın çevresi büyüden madden ve manen etkilenerek yıllar boyu sıkıntılar yaşarlar. Hatta nesilden nesile etkilerin devam ettiği sabun büyüleriyle dahi karşılaşılmaktadır.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sabun büyüsünün bozulma imkanı çok zordur. Bu büyüye maruz kalmış kişiler yıllar boyu hoca hoca gezerek dertlerine çare ararlar. Psikaytrlar, doktorlar, uzmanlar, hocalar vs. yaşanılan sıkıntı ve problemlere hiç bir çare bulamazlar. Kişi anti-depresan ilaçlar kullanır. Hastalanır ve tedaviye cevap vermez. Hem kendisi, hem de ailesi yıllar boyu sıkıntılar yaşarlar.

Büyünün bozulabilmesi için yalnızca büyünün olduğu yerin güvenilir bir medyum tarafından tespit edilmesi ve sabun erimişse dahi kalan parçaları alarak bunları bozmaktır. Daha sonra kişiyi ve ailesini koruma altına alarak büyüyü tamamen temizlemektir. Başka türlü bir şekilde bu büyünün bozulmasının hiç bir imkanı yoktur. Uzaktan sabun büyüsünü bozduğunu iddia edenler yalnızca dolandırıcılar ve sahtekar medyumlardır. Bu tür kişilere kesinlikle para göndermeyin.

Sabun Büyüsü Bozma Duası

Her ne kadar belli dualarla sabun büyüsünün bozulduğu iddia edilse de, sabun büyüsünün çözülmesinin tek yolu uzman bir medyum hocadan profesyonel yardım almaktır. Büyünün kim tarafından yapıldığı, ne zaman, ne şekilde ve nerede yapıldığı tespit edilmelidir. Yapılacak doğru analizlerle büyünün etkilerini ortadan kaldırmak ve bir daha böyle bir durumun yaşanmaması için gerekli önlemler alınmalıdır. Dua okuma yöntemiyle ya da rukye yöntemiyle sabun büyüsünü bozamazsınız.

Sabun Büyüsü Yapan Medyum

Sabun büyüsü uzaktan yapılmaz. Büyünün uygulanabilinmesi için o medyumun talimatlarını ve süreci birlikte yürütmelisiniz. İnternet sitesinde uzaktan sabun büyüsünü yaptığını söyleyen birisinin, çamaşır sepetinizdeki kirlileri uzaktan yıkadığını söylemesiyle aynı şeydir. Sabun büyüsü yaptırmak istiyorsanız mutlaka profesyonel bir medyum hoca bularak onunla çalışmalısınız.

Sabun büyüsü, uzmanlık alanım dahilinde bir çok defa uyguladığım ve tecrübe ettiğim bir büyüdür. Eğer gerçekten ihtiyacınız olan bir durumsa ve istediğiniz işlem, size gerçekten zarar veren birine yapılacaksa, bana ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde etkilerini kendi gözlerinizle görürsünüz. Ama sırf keyfi sebeplerle birine bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız bunu yapmıyorum lütfen ısrar etmeyin.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.