Kabala Büyüsü Nedir?

Kabala Büyüsü Nedir?

Kabala büyüsü, kadim Yahudi mistizmi ve gizemli kabalist öğretileri içerisinde barındıran, bir çok amaç ve gaye için uygulanan bir büyü yöntemidir. İslamiyette ki havas ilmi gibi, Musevilik’de de kabala vardır. Fiziksel ve metafizik arasındaki ilişkiyi açıklamaya çalışan ezoterik bir düşünce türü olan kabala, bir tür gizli öğretidir. 13. yüzyıldan bugüne dek bir çok haham, medyum ve psişik yetenekleri olan kişiler tarafından çeşitli yöntemlerle uygulanmıştır ve günümüzde de uygulanmaya devam etmektedir.

Kabala Büyüsü Neden Yapılır?

Kabala büyüsü yalnızca sosyal meseleler için yapılabilir. Bu konular; kariyer, sosyal problemler, hukuki sebepler, düşmana karşı galip gelme, arsa problemleri, maddi problemler, zenginlik, uzaklaşması istenen kişi yada kişiler vb. sebeplerle uygulanır. Bunlar dışında kabala öğretilerinde başka türlü yöntemler yer almamaktadır. Ne yazık ki bir çok dolandırıcı medyum, açtıkları sahte web sitelerinde geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü, aşk büyüsü, ayırma büyüsü vb. amaçlarla kabala büyüsü yaptığını iddia etmektedir. Kabala büyüsünün gönül meseleleri için uygulanması mümkün değildir ve bunu uyduran sahtekarlara inanmamak gerekir.

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle kabala büyüsünü uygulayacak olan medyumun mutlaka İbranice ve Latince konusunda bilgi sahibi olması gerekmektedir. Kabala ve Yahudi kültürüne hakim olması, bu konuda büyü kitaplarına sahip olması, daha önceden kabala büyüsünü uygulamış olması ve mutlaka çeşitli ifritlerle iletişim halinde olması gerekmektedir. Kabala büyüsü ancak bu bilgi ve tecrübelerle uygulanabilir. Kabala öğretilerinde ki büyüleri uygulayarak çeşitli ritüeller ve İbranice dualar yapılır.

İfritlerden ve cinlerden yardım alınmadan kabala büyüsünü yapmak imkansızdır. Her medyumun uygulayabileceği bir büyü değildir. En etkili büyülerden biri olan bu büyüyü uygulayacak olan medyumun gerçekten medyumluk yeteneklerinin olması ve ifritleri yönetebiliyor olması gerekir.  İfritlerden yardım alarak hızlı bir şekilde sonuç gerçekleşir. En önemlisi İbranice bilmesi gerekir. Türkçe’yi dahi zor konuşan sahtekar medyumların bir çoğu kabala büyüsü yapabildiğini söyleyerek insanları kandırmaktadır. İbranice bilmeden bu büyüyü uygulayabilmenin mümkünatı yoktur.

Kabala büyüsü hakkında basit bir kaç bilgi için: Practical Kabbalah adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kabala Büyüsünde Ne Tür Şeyler Kullanılır?

Kabala büyüsünde kullanılan çeşitli malzemeler vardır. Büyünün gerçekleşmesi için gereken bu materyaller, amaca göre farklılık gösterir. Kabala büyüsünde en çok kullanılan malzemelerin bazıları:

 • Bakır levha
 • Bazı ağaçların keresteleri
 • Keçi kanı
 • Çeşitli bitkiler
 • Yılan derisi
 • Parşömen kağıdı
 • Koç kafası
 • Deve kuyruğu
 • Altın suyu

Bunlar dışında da bir çok başka malzeme ve materyal kullanılmaktadır.

Kabala Büyüsünün Etkileri

Kabala büyüsünün en önemli özelliği, uygulamalarının kolay ve etkilerinin çok yüksek olmasıdır. Büyüyü hazırlayan medyum, haham ya da medyum hoca, kendisine başvuran kişinin problemini tespit ettikten sonra eğer kabala büyüsüne gerek duyarsa, kişiye özel olarak bu büyüyü uygulamak için gereken materyalleri temin ettikten sonra çalışmayı gerçekleştirir ve danışan kişinin uygulaması için kendisine teslim eder. Büyü hangi niyete göre yapılmışsa, çok kısa sürede talep edilen şey gerçekleşir.

Kabala Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kabala büyüsünü bozmak hiç kolay değildir fakat imkansız da değildir. Öncelikle kabala büyüsünden şüphe ediliyorsa, durumu inceleyecek olan medyum hoca gerekli analizleri gerçekleştirerek durum tespiti yapar. Eğer gerçekten büyü varsa, medyum tarafından gerçekleştirilecek çeşitli yöntemlerle büyünün bozulması için çalışmalar uygulanır. Bu çalışmalar kişiye özel olarak hazırlanır ve hocanın kişiye tavsiye ettiği şekilde hareket edilirse kısa sürede kabala büyüsü bozulur.

Kabala Büyüsü Yapan Medyum

Yukarıda da bahsettiğim gibi kabala büyüsünün uygulanması için en önemli 3 koşul var.

 1. İbranice ve Latince bilmek
 2. İfritlerle iletişimde olmak
 3. Gerçek medyum olmak

Nasıl ki ekmek yapmak için su, un, yumurta olması şartsa, bu 3 unsur olmadan kabala büyüsü yapmak da imkansızdır. Bu mistik öğretiye ve gizli ilme sahip olmadan, tamamen insanları kandırmak amacıyla paylaşımlar yaparak masum insanların kafasını karıştıran sahtekarlara lütfen inanmayın. Kabala büyüsü en zor büyü yöntemlerinden birisidir ve her medyum bu büyüyü uygulayamaz. Bu nedenle, seçeceğiniz medyumu çok iyi seçmelisiniz.

Kimi sosyal konularda sıkıntı yaşıyorsanız, durumunuz için gereken durum kabala büyüsüyse ve kabala büyüsü hakkında bilgi almak ve sonuç alacağınız gerçek bir büyü yaptırmak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz. Sitemin alt kısmında ki WhatsApp butonuna tıklayarak bana başvurabilirsiniz.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.