Bez Bebek Büyüsü Nedir? (Voodoo Büyüsü)

Bez Bebek Büyüsü Nedir? (Voodoo Büyüsü)

Bez bebek büyüsü, eski zamanlardan bu yana bir çok medyum, kahin, büyücü ve hoca tarafından uygulanan, bir kişiyi bağlamak, geri getirmek ya da zarar vermek amacıyla hazırlanan en etkili büyü yöntemlerinden birisidir. Özellikle Afrika, Güney Amerika ve Orta Doğu ülkelerinde sıkça uygulanan bir büyüdür. Kara büyü yöntemlerinden birisi olan bez bebek büyüsü gerçek bir medyum tarafından uygulandığında etkileri çok yüksektir. Bez bebek büyüsünün diğer adı voodoo büyüsüdür.

Bez Bebek Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bez bebek büyüsünün nasıl yapılacağı probleme göre değişiklik gösterir. Bebeğin hazırlanış sebebi büyünün yapılayacağı kişiyi temsil etmesidir. Büyü yaptıran kişinin talebine göre bir bez bebek hazırlanır. Hazırlanan bu bebeğin üzerine bazı okumalar yapılır ve amaca göre bebeğin belli yerlerine belli sayıda iğneler batırılarak çeşitli ritüeller gerçekleştirilerek bez bebek büyüsü gerçekleştirilir.

Voodoo Büyüsü Nedir?

Voodoo kelimesi Batı Afrika dilinden türemiş bir kelimedir ve kelime manası olarak ‘manevi varlık’ anlamına gelmektedir. Voodoo büyüsü bez bebek büyüsünün diğer adıdır. Çok eski dönemlerde şifacılık için uygulanan voodoo büyüsü, etkileri nedeniyle tüm dünya geneline yayılmış ve bir çok amaç için kullanılmaya başlamıştır.

Voodoo Büyüsü Yapımı

Voodoo büyüsü yapımında bir bebek hazırlanır. Kesinlikle hazır bir plastik oyuncak bebek ya da hediyelik bir bebek kullanılmaz. Tamamen katkısız özel bir kumaştan ya da kefenden elde edilen bezle bebek hazırlanır. Bu bebek büyünün yapıldığı kişiyi temsil eder. Çeşitli otlar, bazı hayvanların kanı, çeşitli okumalar ve ritüeller gerçekleştirilir. Hazırlanan voodoo bebeğine hapsedilen bazı varlıklar ile birlikte büyü tamamlanır ve üzerine iğneler batırılarak büyü tamamlanır. Çeşitli internet sitelerinde voodoo büyüsünün nasıl hazırlandığına dair çeşitli içerikler ve videolar bulunmaktadır. Bu tür içeriklerde yer alan yöntemlerle hazırlanacak hiç bir çalışmanın etkisi olmaz. Voodoo büyüsünün etki etmesi için mutlaka cinlerle irtibatta olunması ve bebeğe çeşitli yönlendirme ve okumalarla varlık hapsedilmesi gerekir.

Voodoo Büyüsü Etkileri

Voodoo büyüsünün etkileri tahmin edildiğinden çok daha fazladır. Geri getirme büyüsü, bağlama büyüsü, ayırma büyüsü, ölüm büyüsü ya da hastalık verme amacıyla uygulanabilen bir büyü olduğu için kara büyü kategorisinde yer alır. Büyünün yapıldığı kişide çok ciddi fiziksel ve psikolojik etkiler görülür. Bebeğe batırılan iğneler batırdığı yere göre kişiye hastalık verebilir. Yapılan okumalara ve yönlendirmelere göre kişinin erkekliği bağlanabilir, kişi akıl sağlığını kaybedebilir yada çok ciddi problemlere sebep olabilir. Büyü bozulmadığı sürece, büyüyü yaptıran kişi büyünün yapıldığı kişiyi tamamen himayesi altına alır.

Voodoo Büyüsü Duası

Voodoo büyüsü yapılırken herhangi bir dua okunmaz. Büyüye özel olarak büyücülük dilinde okumalar ve tılsımlar yapılır. Büyüyü uygulayan medyum, bazı kitaplardan ve büyü parşomenlerinden yardım alarak voodoo büyüsü için hazırlanan bez bebeğe çeşitli işlemler uygulayarak büyüyü sonuç verebilecek hale getirir.

Voodoo Büyüsü Neden Yapılır?

Voodoo büyüsünün etkileri çok yüksektir fakat diğer büyülere nazaran yapılış amacı kısıtlıdır. Yukarıda da bahsettiğim gibi genellikle kişinin erkekliğini bağlamak, hasta etmek, akıl sağlığını kaybetmesini sağlamak, kişiyi kötü düşüncelere itmek, ayrılan ve barışmakta inatçı olan kişinin iradesini kırmak ve kişiyi hem ruhen, hem de bedenen ele geçirmek amacıyla yapılır.

Voodoo Büyüsü Nasıl Kullanılır?

Voodoo büyüsü yaptıran kişi bebeği elinde bulundurduğu sürece ve bebeğe iğneler batık kaldığı sürece etkileri ömür boyu devam eder. Büyüyü hazırlayan medyum, hazırladığı bebeği tamamen etkiye hazır şekilde danışanına teslim eder ve büyüyü yaptıran kişinin herhangi bir okuma ya da farklı bir işlem yapmasına gerek kalmaz. Tek yapılması gereken bebeğe iğneleri batırmak ve sonuç almak için süreci beklemektir.

Voodoo Büyüsü Nasıl Bozulur?

Voodoo büyüsünün bozulabilmesi için gerçek bir medyum hocadan profesyonel olarak yardım almak gerekmektedir.

  1. Büyü yaptıran kişi sizseniz, büyüyü yapan hocaya tekrar başvurarak büyüyü bozdurabilirsiniz. Bebeğin üzerindeki iğnelerin çeşitli okumalarla çıkartılması ve bebeğin yakılarak tamamen imha edilmesiyle birlikte büyüyü bozdurabilirsiniz.
  2. Büyü yapılan kişi sizseniz, ne yazık ki bu büyünün bozulması çok zordur. Büyünün yapılmış olduğu bebek ele geçirilemediği sürece imkansızdır. Eğer bebeği ele geçirme şansınız yoksa, gerçek bir medyum özel yöntemlerle büyünün etkilerini olabildiğince aza indirerek ve koruma işlemleri yaparak büyüyü bozamasa da etkilerini olabildiğince aza indirir.

İnternet sitelerinde yalan yanlış bilgilerle insanları kandıran ve her türlü büyüyü bozduğunu iddia eden sahtekar medyumlar, bırakın bez bebek büyüsünü bozmayı, normal bir büyüyü dahi bozamazlar. Bu nedenle kendinize ya da yakınlarınıza büyü yapıldığını düşünüyorsanız lütfen profesyonel bir yardım alın.

Voodoo Büyüsü Yapan Medyum

Bez bebek büyüsü, diğer adıyla voodoo büyüsü yapan medyum bulmak neredeyse imkansızdır. Zira bu büyünün uygulanabilmesi için voodoo bebeğinin hazırlanması, voodoo büyüsü için gerekli okumaların ve riütellerin uygulanması, ayrıca mutlak suretle cinlerle irtibatı olan medyumun bebeğe varlık yönlendirmesi şarttır. Aksi halde, hazırlanan o bebek, oyuncakçılarda satılan bir süs eşyasından farksız olacaktır.

Voodoo Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Voodoo büyüsü daha önce bir çok defa uyguladığım ve her seferinde sonuç aldığım bir büyüdür. Etkilerinin çok yüksek olması, daha sonrasında geri dönüşünün olmaması ve özellikle maliyeti sebebiyle herkese uygulanmaz. Uygulandığı zamanda, problemler her neyse, çok kısa süre içerisinde sonuç verir.
Eğer voodoo büyüsü yaptırmak istiyorsanız ve sıkıntınız için garantili olarak çözüm verilebilecek bir durumsa işlem yapılır ve etkilerini kendiniz çok net olarak görürsünüz.

Sitemin alt kısmında yer alan WhatsApp butonuna tıklayarak bana ulaşabilir ve voodoo büyüsü hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.