Aşk Ritüeli Nedir ve Nasıl Yapılır?

Aşk Ritüeli Nedir ve Nasıl Yapılır?

İnsanlar, değer verdikleri ya da sevdikleri kişilerle problemler yaşadıklarında ve bu problemleri artık konuşarak veyahut diyalog ile çözemedikleri hale geldiklerinde, ya inançları dahilinde dualarla, zikirlerle vb. bir manevi çözüm yoluna gidiyorlar ya da problemlerin ortadan kalkması için başvuracakları alanında uzman güvenilir bir medyum arıyorlar.

Günümüzde ise, özellikle sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte oluşan aşırı bilgi kirliliğiyle birlikte, büyü yaptırmak istemeyen ya da medyumlara karşı önyargıyla yaklaşan insanlar, internet üzerinde ve sosyal medya sitelerinde paylaşılan, gerçekle uzaktan yakından hiçbir alakası olmayan ve adına da ritüel denilerek, tamamen bir tür pazarlama ve kazanç kapısı haline gelmiş olan çeşitli uygulamalarla kandırılmaktadır.

Bu uygulamaların faydası olmadığı gibi yapılacak yanlış bir uygulama ya da o an ve o vakitte yakılacak bir şey veya söylenecek bir söz, sizi işin içinden çıkılmaz çok kötü bir duruma sokabilir. Zira bu tür ritüeller yapıp, daha sonrasında musallatlanan birçok danışanım vardır

Aşk Ritüeli Nedir?

Bir Müslümanın ibadet etmek için namaz kurban kesmesi bir ritüeldir. Bir Hristiyanın dua için kilisede mum yakması, bir Budistin kötülüklerden arınmak için su orucu tutması, bir Şamanın tanrıları ile iletişime geçmek için def çalması, bir Mesnevi erbabının huzur için kendi etrafında dönmesi vs. her biri birer ritüeldir. Ritüeller, ancak bir inanç ve amaç uğruna, o inancın veyahut amacın bir parçası olduğu için yapılır.

Son günlerde, özellikle genç kızlar tarafından moda olan aşk ritüeli, anlatılana göre, birine karşı karşılıksız bir sevgi beslediğinizde ya da karşınızdaki kişi ile tam olarak bir ilişki durumuna giremediğinizde, o kişinin size karşı sevgi beslemesi ya da aşık olması için uygulamanız gerektiği iddia edilen bir takım uygulamalardır.

Aşk Ritüeli Nasıl Yapılır?

Çeşitli sitelerde yer aldığı üzere belli çalışmalarla enerji boyutunda olumlama, enerji gönderimi gibi safsatalarla insanlar kandırılmaktadır. Tüm ritüellerde olduğu gibi aşk ritüeli de tamamen hiçbir ilmi ve parapsikolojik bilgisi olmayan insanlar tarafından, büyü yaptırmak istemeyen ya da büyüden korkan insanları kandırmak gayesiyle ortaya atılmış bir tür safsatadır. Ritüeller vardır fakat bu ritüeller sosyal medyada yazdığı şekilde çalışmalar değildir. Örneğin bir medyum ya da hocada çalışmaları gerçekleştirirken ritüeller uygular. Fakat uygulanan ritüeller mutlak suretle cinni varlıklar yardımıyla yapılır. Aktardan adaçayı alıp yakarak, Japon pazarından mum ve tütsü alıp aşık olmasını istediğiniz kişiyi düşünerek hiç kimse hiç kimseye aşık olmaz.

Aşk Ritüeli Gerçek Mi?

Aşk ritüeli, bağlama ritüeli ya da sevgiliyi geri getirme ritüeli diye bir şey yoktur. Belki eğlence için yapılabilir fakat bundan ciddi olarak bir etki beklemek ancak kendinizi kandırmaktır ve yalnızca kaybıdır. Fayda getirdiği iddia edilen bu tür uygulamaların ya da ritüellerin kesinlikle ama kesinlikle hiçbir faydası yoktur. Bu tür gerçek dışı uygulamalarla, emin olun ki hiç kimse kimseye aşık olmaz. Bu tür şeylerle, eğer ki birisi birisine aşık olacak olsaydı, isteyen herkes, istediği herhangi birini kendisine kolaylıkla aşık edebilirdi.

Aşk Ritüeli İşe Yarar Mı?

Hayır. Aşk ritüeli denilen ve internette çeşitli uygulamaları olan yöntemlerin hiç birisi parapsikolojik manada hiç bir işe yaramaz. Kendine yaşam koçu, spiritüel danışman, astrolog vb. unvanlarla pazarlayan şarlatanların uydurduğu ritüel saçmalıklarını gerçekleştirerek sonuç almış olan tek bir kişi dahi yoktur. Bir nevi plasebo etkisidir ve kolay yoldan umut beslemektir. Mum yakmak, tütsü yakmak, negatif enerjiyi uzaklaştırmak için çeşitli bitkileri yakmak tabi ki ruhsal olarak iyi gelir. Keyif ve eğlence için yapılabilir fakat ciddi manada sonuç beklemek akıl dışı bir tutum olur.

Aşk Ritüeli Yapanların Yorumları

Aşk ritüeli yapanların yorumlarına bakarsanız bu tür çalışmaların hiçbir işe yaradığını görürsünüz. Ritüel uygulayıp herhangi bir sonuç alamadıklarında, bir şeyi eksik mi yaptım, yanlış zamanda yanlış şey mi uyguladım vb. hatalı düşüncelere sürüklenirler. Oysa ki sorun kendilerinde değil, uygulanan şeylerdedir. Çünkü ritüel zırvalığına ciddi anlam yüklemek ve umut beslemek akıllıca bir hareket değildir. Yapılan çalışmanın hiç bir etkisi olmadığı gibi, hatalı bir uygulama ya da vakit öyle bir vakte denk gelir ki çok ciddi musallat problemleri yaşarsınız. Bunun örnekleri mevcuttur.

En Etkili Aşk Ritüeli

En etkili aşk ritüeli diye paylaşılan tüm yazılar tamamen gerçek dışı paylaşımlardır. Gerçek bir medyum ya da alanında uzman bir hoca bu tür şeylerin tamamen safsata olduğunu ve insanları dolandırmak amaçlı uydurulduğunu bilmektedir. Kendisine falcı demek yerine astrolog diyenlerin, bir üniversite sertifikasıyla kendini yaşam koçu ilan edenlerin, hiç bir ilmi bilgisi olmamasına rağmen spiritüel danışmanlık yaptığını iddia eden şarlatanların ortaya attığı bir kavramdır. Bir şeyin etkili olabilmesi için en başta o şeyin işe yararlığı sorgulanmalıdır. Aşk ritüeli diye bir şey olmadığı için etkilisi ya da etkisiz de yoktur. Bu nedenle ritüel adı altında uygulayacağınız çalışmalar yalnızca sizi boş bir hayale sürükler ve aynı zamanda gereksiz para harcamanıza sebep olur.

Birinin Bana Aşık Olması İçin Ne Yapmalıyım?

Eğer birisine karşı karşılıksız bir sevgi besliyorsanız, platonik aşıksanız ve o kişininde sizi sevmesini istiyorsanız bunun iki yolu vardır: Ya o kişiyle bunu açıkça konuşmak ve kendinizi sevdirmek, ya da hızlı ve kesin bir çözümle büyü yaptırmaktır. Bunun başka hiç bir yolu yoktur. Ballandırılmış kelimelerle ve adı değiştirilmiş terimlerle hiç kimseyi kandırmanın manası yoktur. Ritüel denilen kavram, büyünün bir parçasıdır ama tamamı değildir. Büyü yapılırken çeşitli ritüeller uygulanır fakat sonuç alınmak için değil, büyüyü gerçekleştirebilmek için uygulanır. Büyü olmadan hiç bir platonik aşk, olduğu yerde kendi kendine karşılıklı sevgiye dönüşmez.

Aşk Büyüsü

Eğer gerçekten bir aşk ritüeli yapmak istiyorsanız, bunun tek çözümü aşk büyüsü yaptırmaktır. Bunun için güvenilir bir medyum bularak derdinizi anlatmalı ve çaresi için gerekenleri yapmaya hazır olduğunuzu ifade etmelisiniz. Başvurduğunuz medyum hoca şayet gerçek bir medyumsa, öncelikle bir ön bakım ile inceleme yapacaktır. Daha sonra yaşadığınız probleme göre ve diğer kişiyle aranızdaki iletişime ve diyaloğa bağlı olarak ne tür bir çalışma yapılması gerektiğini size anlatacak ve size en uygun büyüyü uygulayarak kısa süre içerisinde sizi çözüme kavuşturacaktır.

Canbar Büyüsü

Aşk büyüsünün çeşitli yolları ve yöntemleri vardır. Fotoğrafla, yedirip içirerek, kişiye ait bir eşyaya okumalar yaparak vb. yöntemleri olabilir. Aşk büyüsü ek başına uygulanabilineceği gibi, canbar büyüsü ile de aşk büyüsü yapılabilinir. Başka büyülerle birlikte kombin işlemler yapılması gerekebilir. Büyüyü yapacak olan medyumun aşk büyüsü konusunda tecrübeli bir medyum olması çok önemlidir. Büyü yapılırken yapılacak tek bir hata tüm süreci daha kötü bir hale getirebilir.

Gerçek Bir Medyumla Çalışın

Yukarıda bahsedildiği şekilde bir platonik aşk durumunuz varsa ya da sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini istiyorsanız, yapmanız gereken şey ritüel tarzı saçmalıklarla zaman kaybetmek yerine, sitemin alt kısmında yer alan WhatsApp butonu üzerinden benimle iletişime geçerek profesyonel bir yardım almak. Eğer durumunuz için garanti verebiliyorsam, o kişi 10 gün içerisinde size karşı ilgi ve sevgi besler hale gelecektir.

Yazar hakkında

Medyum Yavuz Aydın administrator

Medyum Yavuz Aydın, Türkiye'nin en güvenilir ve en iyi medyumlarından biri olarak hizmet veren profesyonel bir medyumdur.