Ücretsiz Ön Bakım

Ücretsiz Ön Bakım Nedir?

Herhangi bir problem için başvurduğunuzda, ilk olarak süreçlerin incelenmesi için bir ön bakım yapılmaktadır. Bu bakım tamamen ücretsizdir ve probleminize dair gereken çalışmalar ve sürece dair bilgiler aktarılır. Yalnızca işleme garanti verilip verilmeyeceğine dair bilgi verilir, duruma dair hiç bir detay verilmez. Bu bakım yalnızca işlem talebi olanlar içindir.

Ücretsiz Ön Bakım Nasıl Yapılır?

Ücretsiz ön bakım, şahsıma ait çeşitli yöntemlerle gerçekleştirilir. Basit ama kimsenin bilmediği bir takım bilgiler aktarılır lakin merak ettiğiniz şekilde detaylar verilmez. Sadece ücretsiz bakım yaptırmak için ulaşıp, direkt olarak “Bakım yapıyor musunuz hocam?” diyen kişiler, hiç bir cevap vermeden engellenmektedir. Medyumluk benim mesleğim ve sizin merak ettikleriniz için gereksiz mesai harcayacak değilim.

Nasıl Bir Bakım Gerçekleştiriliyor?

Ön bakım sonrası işlem süreci başladığında ve ön ödemeler yapıldığında, detayların hepsi tek tek sıralanır. Bakımlar cinler yardımıyıla yapılır. Detaylı bakımdan sonrada pişman olup “Ya hocam beni korkutmayın. Bunları nasıl biliyorsunuz?” diyorsunuz. Uzman medyumun işi zaten siz söylemeden bunları bilmektir. Yani bana söylemediğiniz şeyleri size yer, zaman, kişi, olay şeklinde tek tek sıralamam her ne kadar sizin için çok değişik bir durum olsa da, ben ve benim gibi medyumlar için gayet olağan ve normal bir şeydir.

Sosyal Medyada Ücretsiz Bakım Yapan Medyum Yalanı

Sahtekar medyumların ve dolandırıcı medyumların yalan yanlış olarak yazdıkları ve kendilerine dolandıracak insan bulmak için uydurdukları; yıldızname bakımı, cifr bakımı, tarot bakımı, fal bakımı, ücretsiz bakım yapan medyum gibi gerçek medyum bakımıyla hiçbir alakası olmayan boş vaatlerine inanıp kandırıldıktan sonra, ben ve benim gibi gerçek medyumların zamanını boş yere çalmayın. Bakımlarımın ne denli nokta atışı olduğunu ve bu şekilde bakım yapabilen medyum sayısının biri elin beş parmağını geçmeyeceğini herkes bilir.

Detaylı Bakım

Ücretsiz bakım yapıp işlem sonunda ödeme alan benden başka tek bir tane garantili medyum yoktur. Her gün bir sürü başvuru alıyorum ve bir çok bakım yapıyorum. Bu ücretsiz bakımlar yalnızca işlem talebi olanlar için yapılıyor. Yani normal olarak merak ettikleriniz için bakım yapmıyorum. Bir tek akıllı siz değilsiniz. Eğer işlem harici bakım istiyorsanız, sadece ücretini ödeyerek detaylı bakım yaptırmak istediğinizi belirtirsiniz, ödemeniz sonrası bakımınız yapılır.

Detaylı Bakım Ücreti: 500TL

Merak ettiklerinize dair detaylı bakım da, soracağınız 5 soru net bir şekilde cevaplanır. İsimler verilir, yer, zaman, mekan verilir. Büyü varsa kimin ne şekilde yaptığına kadar söylenir. Yaşadığınız problem eşinizle, sevgilinizle ya da gönül ilişkisi yaşadığınız birisiyle alakasıyla en net detaylarına kadar söylenir. Her ne merak ediyorsanız hepsi anlatılır. Zaten bir bakım sonrasında memnun kalarak, her türlü problemi için düzenli bakım yaptıran ve tüm çevresine tavsiye eden onlarca müşterim mevcuttur.

Ön Bakım Yaptırıp İşlem Yaptırmazsam Ne Olur?

Başvuru yaparsınız, ön bakımla işlem yapılır ya da yapılmaz denir. Sonuç veren medyum olarak işleminiz garantili olacak bir işlemse size söylerim. Ödemenizi yaparsınız, detaylı bakımınızı söyler malzemelerinizi alır işleminizi yaparım. 10 gün içinde sonuç alınca da benim ücretimi ödersiniz. Çalışma sistemim aslında bu kadar basit.

Eğer ön bakım yaptırıp, beni meşgul ettikten sonra “Param yok, sonra ulaşacağım, şu an düşünmüyorum, vb.” sebeplerle beni meşgul edenlerin akıbeti açık ve net bir şekilde söylüyorum ki yamulmak oluyor. Sonra hoca hoca gezer hem kendinizi düzelttirmeye çalışırsınız hem de bana başvuru sebebiniz olan problem her neyse misliyle katlanır ve düzeltebilecek tek bir hoca bulamazsınız. Bunun yüzlerce örneği vardır. Bu nedenle, eğer işlem talebiniz yoksa, bütçeniz yoksa, işlem sonunda ödeme almama rağmen buna dahi bütçeniz yetmiyorsa, beni kesinlikle gereksiz yere yormayın.

Türkiye’de benim gibi dürüst medyumların sayısı bir elin beş parmağını geçmez. Her gün bir sürü kişi şu hoca tarafından dolandırıldım, şu medyum şu kadar paramı aldı diye söylenip duran insanlar var. Yalan yanlış yorumların yapıldığı bir sürü medyum şikayet ya da medyum tavsiye sitesi var. Arayın bulun ve eğer varsa benim gibi işlem sonunda para talep eden bir medyum lütfen ona başvurun beni boş yere rahatsız etmeyin.

İşlem talepleriniz doğrultusunda sitemin altında yer alan WhatsApp butonu üzerinden bana ulaşabilir ve her türlü probleminizin giderilmesi için yardım isteyebilirsiniz.