Başvuru Süreci

İlk mesajınız sonrası otomatik olarak bu sayfaya yönlendirilmişseniz, lütfen bu sayfayı ve sitemin genel içeriğini tam manasıyla okumadan başvuru yapmayınız. Merak ettiklerinize dair tüm süreçleri detaylı olarak inceledikten sonra ve yeterli sorumluluklara sahipseniz başvurunuza devam edin.

Şu anda bulunduğunuz bu sayfadan sonra https://www.medyumyavuzaydin.com linki üzerinden ana sayfadan itibaren okumaya başlayabilirsiniz.

Maddi – Manevi Yükümlülük

Herhangi bir problem nedeniyle başvuru yapmadan önce, mutlaka maddi ve manevi olarak süreçlere hazırlıklı olduğunuzdan emin olun. Gerçekleştirilen tüm çalışmaların çeşitli sorumlulukları vardır. Lütfen aşağıda yer alan bu sorumlulukları gayet iyi anlayın.

Maddi Yükümlülük

Başvurudan önce hali hazırda yeterli maddi güce sahipseniz başvuru yapınız. Gerçekleştirilen çalışmalar zahmetli ve emek isteyen çalışmalar olduğu kadar, bu çalışmalar için gereken materyaller, masraflı ve dolar bazında tedarik edilen malzemelerdir. Eğer bu türlü bütçelere sahip değilseniz, lütfen herhangi bir başvuru yapmayın. Herhangi bir pazarlık yapan ya da şu olsa olur mu, bu olmasa olur mu gibi pazarlık yapmaya kalkanlar hiç bir cevap vermeden direkt olarak engellenir.

Manevi Yükümlülük

Herkesin bildiği üzere ben profesyonel hizmet veren ve sonuç garantili olarak çalışan bir medyumum. Bu çalışmalar çok ciddi etkileri olan çalışmalardır ve işlem talebi olan kişi tüm bu mental ve psikolojik sürece hazır olmalıdır. Hiç bir olumsuz durum oluşmaz lakin uygulanan çalışmalar gerçek büyü çalışmalarıdır ve başvuru yapan kişi bunun bilincinde olmalıdır. Her ne kadar korkacak bir şey olmasa da, gerçek bir medyumdan hizmet aldığınızı çalıştığınızı unutmayın. Bu nedenle bir anlık heves ya da öfkeyle bir medyum hoca arıyorsanız bana başvurmayın zira bu çalışmaların etkileri çok yüksektir ve geri dönüşü yoktur.

Çalışma Süreci

  • Ön bakım
  • Ön ödeme
  • Kargo yada ofis randevusu
  • İşlem uygulama süreci (7 gün)
  • Sonuç bekleme süreci (Uygulama sonrası 10 gün)
  • Emek ücreti ödemesi

Gerçekleştirdiğim çalışmalar internet üzerinde yer alan vefk, muska, dua vb. gibi sahtekar medyumların uydurduğu gerçek dışı çalışmalarla hiçbir alakası yoktur. Rahmani hoca, dua ritüelleri, ak büyü gibi saçma şeylerle hiç işim yok. Bu tür çalışmaların hiçbir faydası, hiçbir etkisi olmadığı gibi, bu konuda paylaşım yapanların ve çeşitli sitelerde yer alan yorumların hiçbir gerçeklik payı yoktur. Ben garantili olarak büyü yapıyorum ve belirtilen süreler dahilinde de sonuç veriyorum. Bunun bilinciyle başvurun.

Ön Bakım Süreci

Eğer ki yukarıda belirtilen gerekli şartları taşıyorsanız ve ön bakım yapılır. Bu bakımda hiç bir detay verilmez. Ön bakım ile gerekli çalışmalar ve sürece dair basit bilgiler aktarılır. Durumun genel analizi ve incelenmesi yapılarak gerekli işlemler belirlendikten sonra ödeme sürecine geçilir. Durumunuz için garanti verme şansım yoksa ya da durum şüpheliyse bunu size açıkça belirtirim. Bu gibi durumlarda, yani durum şüpheliyse ya da garanti verme şansım yoksa, işlem sonunda kendi ödememi aldığım için boşuna mesai harcamamak ve para kazanamayacağım bir çalışmaya girişerek zaman kaybetmemek adına hiç bir işlem uygulamam. Ama garanti vermiyor olmama rağmen illa ki uygulayalım derseniz, bu durumda emek ücretimi de peşin alırım ve tüm sorumluluğu size bırakırım. Sonucu süreç gösterir. Benim garanti vermediğim çalışmaya zaten başkası garanti veriyorum derse ya dolandırıcıdır ya da hayal satan bir sahtekar medyumdur.

Ön Ödeme

Bir işlem için ön ödeme 1,500TL’dir. Bu fiyat yalnızca bir adet işlem içindir ve ön ödemeler peşindir. Durumunuza bağlı olarak 1 işlemden 6 işleme kadar işlem gerekebilir. İşlem sayısı kaç olursa olsun emek ücretim 2,500TL olarak sabittir.

Örneğin:

1 işlem için yalnızca 1,500TL ön ödeme çıkar. 3 işlem gerekiyorsa, 1,500TL x 3 işlem ile 4,500TL’lik bir miktar tutar. 5 işlem gerekiyorsa 1,500TL x 5 işlem ile ön ödemeniz 7,500TL’dir.

İşlem sayısı yaşadığınız probleme göre değişir. Ön ödemelerin benimle hiç bir bağı yoktur. Dekont ile birlikte fatura düzenlenir.

** Bez bebek büyüsü, kabala büyüsü, sabun büyüsü gibi bazı büyü türlerinde işlemlerin etkisi ve hazırlanırken tedarik edilen malzemeler sebebiyle fiyatlar farklılık gösterir.

Kargo – Ofis Süreci

Ödemeniz sonrası işlemleriniz hazırlanır. Yaşadığınız yere bağlı olarak, Türkiye içerisinde 1 – 3 iş günü içerisinde kargonuz elinizde olur. Bölgeye göre değişkenlik göstermekle birlikte, yurtdışı kargoları 3 – 7 iş gününü bulabilir. Kargonuzdan sonra size özel olarak hazırlanacak olan PDF ile hangi işlemi nasıl uygulamanız gerektiği detaylı olarak yazılır. Süreci WhatsApp üzerinden beraber takip ederiz.

Ofis randevusu talep ederseniz, ödemeniz sonrası işlemleriniz hazırlanır ve yoğunluğa bağlı olarak ortalama 2 hafta ile 3 hafta sonrasında randevu düzenlenir. Ofisime gelerek işlemlerinizi elden teslim alabilirsiniz. Ödemeler yapılmadan ve işlemler hazırlanmadan kesinlikle randevu verilmez.

İşlem ve Sonuç Süreci

Hazırlanan çalışmalarda 7 günlük uygulama süreci ve bu süreç sonrası 10 günlük sonuç alma süreci vardır. Yani 7 + 10 günlük bir işlem süreci sizi beklemektedir. Uyguladığım çalışmalar günde 2 – 3 dakika ayırarak kolaylıkla uygulanabilecek çalışmalardır. Her ne kadar gelen çalışmaların gerçek büyü çalışmaları olması, bazı kişileri korkutup endişeye düşürse de, korkacak ya da endişe edecek hiç bir şey yoktur. Ne çalışma süresince, ne de sonrasında, ne size, ne de çevrenize hiç bir olumsuz durum olmaz. Hayatınıza olduğu gibi devam edebilirsiniz.

Emek Ücretimin Ödenmesi

Türkiye’de benim dışımda işlem sonunda kendi emek ücreti talep eden tek bir kişi yoktur. Bu durum, kendime ve çalışmalarıma olan güvenimle alakalıdır. İşlem sayısı kaç adet olursa olsun emek ücretim 2,500TL’dir. Sonuç aldıktan sonra aynı gün FAST yöntemiyle ödemenin yapılması gerekmektedir. Ödeme yapıldıktan sonra fatura düzenlenir. Çok geçerli bir sebep olmadan ödeme geciktirilirse, hiç bir bilgi verilmeden işlem iptal edilir ve tekrarlanmaz. Tüm sorumluluk size ait olur.

Gerçekleştirilen Çalışmalar

Her çalışma kişiden kişiye farklılık gösterir. Problemler benzer olsa da uygulanacak olan çalışma tamamen değişkendir. Gereken çalışma ya da çalışmalar kesin olarak sonuç alınacak şekilde uygulanır. Çalışmalara dair detaylı bilgi almak için Hizmetlerim linki üzerinden fikir sahibi olabilirsiniz.

Önemli Uyarılar

Eğer işlemler için gerekli bütçeniz yoksa kesinlikle rahatsız etmeyin. Bu sayfayı ve sitemin genelini okumadan, süreçleri ve yükümlülükleri doğru anlamadan başvuru yapmayın. Başvuru yaptıktan sonra ve ön bakım sonrası,

“Şu an bütçem yok, bu kadar çıkacağını tahmin etmemiştim, daha sonra dönüş yapacağım, yarın yazacağım, merak ettiğim için sordum.”

gibi cümlelerle beni internette bulduğu sahtekarlarla karıştırıp gereksiz vaktimi alarak meşgul edenlerin akıbeti hiç iyi olmuyor. Daha sonra yalvar yakar ben ettim siz etmeyin oluyor yada hoca hoca gezip çare arıyorlar.

Onun için açık ve net bir şekilde uyarıyorum: Kime başvurduğunuzu ve ne tür çalışmalar yapıldığını iyi anlayın.

Bu sayfayı okuyup, anlayıp, sitemi detaylı olarak inceledikten sonra, WhatsApp üzerinden başvurunuzu devam ettirebilirsiniz.

** İşlem aşaması olmadan telefon görüşmesi yapmıyorum. Bu nedenle işlem süreci başlamadan arama yapmayın.